Valcēnieši konkursā "Energoefektīvākā ēka Latvijā" saņem pateicības

Septembra beigās Rīgā, konferenču centrā “ATTA Centre” apbalvoja konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2020. gadā” laureātus. Vairākas pateicības saņēma arī Valkas novada domes nekustamā īpašuma apsaimniekotājs – SIA “Valkas namsaimnieks”. Uzņēmuma valdes loceklis Ivo Meļkis informē, ka konkursam tika pieteiktas kopumā piecas renovētas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Valkā – Merķeļa ielā 13, 13A un 15, Stendera ielā 3 un Raiņa ielā 18. 

Kopumā konkursa žūrija klātienē apmeklēja 21 ēku trīspadsmit Latvijas pilsētās un iepazinās ar to sasniegtajiem energoefektivitātes rādītājiem. Šogad šim konkursam tika iesniegti 33 pieteikumi. SIA “Valkas namsaimnieks” saņēma pateicību par energoefektīviem un ilgtspējīgiem risinājumiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā. 

I. Meļķis norāda, ka pašlaik Valkā notiek divu daudzdzīvokļu namu atjaunošana – Rīgas ielā 6A un Rūjienas ielā 6. Tuvākajā laikā renovācijas darbi uzsāksies arī Rīgas ielā 6B, jo pašreizējie laika apstākļi ir pateicīgi šādiem darbiem. Cilvēki atzinīgi izsakās par ēkas Rīgas ielā 6A fasādes izskatu – raugoties no kaimiņpilsētas Valgas, mājas galu rotā uzraksts “Šeit sākas Latvija”. I. Meļķis stāsta, ka iecere par šādu uzrakstu tapusi, tiekoties ar iedzīvotājiem, kā arī sadarbībā ar mājas renovācijas projekta autoriem. Piekrišanu ir devušas arī novada domes Būvvaldes atbildīgās amatpersonas.           

Novados