Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā aicina atjaunot pastaigu taku

Novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis aicina pirmdien, 6. maijā, piedalīties pastaigu takas no Valkas brīvdabas estrādes līdz Zāģezeram atjaunošanas darbos.

Pašvaldības vadītājs stāsta, ka pirmdien Latvijā būs brīvdiena, tāpēc to nolemts pavadīt lietderīgi, īstenojot ieceri atjaunot pastaigu taku, sākot no brīvdabas estrādes līdz Zāģezeram. Talcinieku pulcēšanās pulksten 10 Lauktehnikas rajonā pie tiltiņa pār upi. Īpaši gaidīti stiprā dzimuma pārstāvji ar  motorzāģiem un garajiem gumijas zābakiem, jo talkošanas teritorijā ir daudz kritalu, kas krustu šķērsu pārkrituši pār upi. Talkas rīkotāji priecāsies par visiem, kas būs atnākuši, jo zarus vajadzēs kraut kaudzēs un darīt citus darbus, kamēr vīri zāģēs kokus un tos sagarinās. V. A. Krauklis norāda, ka šajā vietā ar transportu praktiski nav iespējams piekļūt, tāpēc būs prātīgi jāplāno sazāģēto koku kraušanas vietas. Būs arī cienasts.

Novados