Valkā deputāti aicina iedzīvotājus uz tikšanos par Zāģezera apkārtnes attīstības iespējām 8

Valkas novada domes Vidzemes partijas deputāti turpina rīkot tikšanos ar iedzīvotājiem. Ceturtdien pulksten 18 mākslas skolas zālē notiks diskusija par Zāģezera apkārtnes attīstības iespējām, kā arī diskusijas dalībnieki varēs iegūt informāciju par pašvaldības atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai. Pasākuma noslēgumā būs iespēja tikties ar Vidzemes partijas deputātiem.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka 2017. gada 3. jūnijā notikušās pašvaldību vēlēšanās Valkas novada domē no Vidzemes partijas saraksta ievēlēja astoņus deputātus – pašvaldības priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli, Undu Ozoliņu, Marutu Stabulnieci, Agri Simuli, Andri Daini, Jāni Anži, Agri Krastiņu un Vilmāru Vesingi.

V. Vesingi ir šo tikšanos iniciators. Viņš norāda, ka jau vairākus gadus šo jautājumu par pilsētas vienīgo atpūtas vietu aktualizējusi ne tikai “Ziemeļlatvija”, bet arī paši valcēnieši. Deputāts uzsver, ka lai attīstītu atpūtas zonu, ir jārīkojas pašiem iedzīvotājiem, piemēram, jāiznomā peldlīdzekļi vai jāierīko vasaras kafejnīca, jo pašvaldībai nav ļauts nodarboties ar uzņēmējdarbību.  

Pirmajā tikšanās reizē bija diskusija par Valkas pilsētas apstādījumiem un tikšanās ar pilsētas dārznieci Ilonu Krastiņu.  

20190926-1002-zagezers-afisha-cut.jpg

Komentāri 8

bezugunsnavdumu

Fantastiskā lidošana mākonos. Tas iespējams tikai Valkas novada pašvaldībā.

Sūnu ciemā, dotējamā novadā no kura visi bēg, ir jābūt kādiem, kam ir laiks, lai veltīt to utopiskam biznesam, kurš nekad nebūs pelnosš, jo redz nevar nabaga pašvaldība ar biznesu nodarboties, ak vai.

Un kā ar riteņu nomu? Var?

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 12:28

bezugunsnavdumu

Neklausāties murogs ko bāzis ausīs Valkas pašvaldības pārstāvji.

Pašvaldība nevar gūt peļņu no biznesa kurš īstenots par nodokļu naudu, bet nodarboties var.

Zāģezers ir miris, jo mums ir Valga un mums ir Terva, da par Veru pilsētu Valkai neapsteigt, ja pat Valstij aizņemties 50 miljonus, Zāģezers vajadžigs tikai tiem kam nav auto, bet kam nav auto tam nav arī naudas pakalpojumiem kuri būs Zāģezerā.

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 12:31

bezugunsnavdumu

Iesaku visiem veltīt šo dienas sauli un apciemot Veru pilsētu, paliekot līdz brīdim kad iedegs laternas, un viss, vairs nekad Valka Jums neliksies pievilcīga. Gaidīsiet vakaru lai atkal doties Verū.

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 12:35

bezugunsnavdumu

Ikviens no deputātiem, kuru ir virs 10 gabalu, var reģistrēt sia un mesties šajā pelnosā lauciņā.

Kāpēc jāmeklē idioti, kuri uzticēsies, zaudēs vismaz 2 gadus, lai bankrotēt, laikā, kad Igaunijā mazāk par 1000 nesaņem neviens, kurš nav slaists. Kāds te bizness Valkā spēj to aizenot? Laivu noma, un tējas tirgošana?

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 12:37

bezugunsnavdumu

Priekškam tautai ir vajadžigi deputāti un pašvaldība, ja pašiem sev jāorganizē kautko?

Izmest visus, atstāt vienu uzraugu par kasi un viss. Gŗamatvežu pakalpojumus pirkt outsource veidā un bandu liekežu prom. Cik daudz naudas uzreiz būs un iespēju līdz ar to.

Vaŗes katru pieņemt pelnošos biznesos, uz izpeļņu.
Krauklis varēs Zāģezerā tirgot tējas, cik pārdos, 10 no apgrozijuma - alga, nevis 1800 brutto par novada apzagšanu.

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 12:45

veletajsv

Zāģezera galvenā vērtība ir tā, ka tur kaut cik var baudīt neskartu dabu. Manuprāt, tur nevajag attīstīt nekādu aktīvo tūrismu, tas visu burvību tikai sabojās. Vienīgais ko vajag , regulāru kopšanu, sevišķi peldsezonas laikā. Lai nav jābrien pa garu zāli, lai tualetē ir tualetes papīrs, lai atkritumu urnas iztukšo katru dienu, nevis 1x nedēļā. Varbūt peldvietu krastu mazliet atbrīvot no niedrēm, nekaitējot ezera florai un faunai ( pirms tam gan nokonsultēties ar speciālistiem).

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 13:16

duksis4x4

Pilnīgi piekrītu Veletajsv viedoklim! Nopļaut laikā, uzturēt atkritumu savākšanu, nu ja vēl kāda firma vēlas ziedot laiku un līdzekļus labiekārtošanai, būtu ideāli. Par tualeti un papīru protams utopiski, jo pat Valkas centrā to nevar nodrošināt un bieži pilsētas viesi jāsūta uz kādu no ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja tualetēm, jeb jāpiedāvā eksklusīvā zaļā būdiņa pie zivju paviljona.

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 20:16

bezugunsnavdumu

Nu? Kādi rezultāti? Atnāca over5000 cilvēki? Ņūvasekus būvēs?

pirms 2 gadiem, 2019.09.26 20:55

Novados