Valkā durvis ver veikals Drogas

Ceturtdien, 6. augustā, Valkā, Ausekļa ielā 54, darbu sāk jauns, Latvijā jau 94. veikals Drogas. Tas ir ļoti gaidīts, jo “Veido Drogas pati!” iniciatīvas ietvaros iedzīvotāji jau ilgstoši aicinājuši atvērt Drogas veikalu šajā Ziemeļvidzemes reģionā, lai Valkā un tās apkārtnē būtu pieejams plašs skaistumkopšanas, higiēnas, sadzīves un veselības preču klāsts.

Veikals iekārtots Valkas iepirkšanās centra “Walk” telpās, un tā platība ir 153 m2. Ērtā un vizuāli pievilcīgā tirdzniecības zāle veidota, domājot gan par klientu un darbinieku komfortu, gan par videi draudzīgiem risinājumiem.

“Mēs ļoti augstu vērtējam klientu viedokli un ierosinājumus, tādēļ īpašs prieks, ka realizējusies vēl viena no reģionu iedzīvotāju vēlmēm – jauns veikals Valkā. Patlaban tas ir veikalu tīkla Drogas tālākais ziemeļu punkts. Ja agrāk, lai Drogas veikalos iegādātos nepieciešamās skaistumkopšanas, higiēnas un saimniecības preces, Ziemeļvidzemes iedzīvotājiem bija jāmēro ceļš līdz Limbažiem, Valmierai vai Smiltenei, turpmāk būsim ērtāk pieejami,” stāsta AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.

Veikala atklāšanas svētku ietvaros no 6. līdz 9. augustam ikviens Valkas Drogas veikala klients par pirkumu virs 10 eiro saņems dāvanu.

Veikala apmeklētāji drošības nolūkos joprojām aicināti ievērot Covid-19 piesardzības pasākumus, tostarp 2 metru distanci, kā arī bez vajadzības neatvērt produktu iepakojumus, ņemot rokās tikai tās preces, kuras plānots iegādāties.

Veikala darba laiks ir: darbdienās un sestdienās no plkst.9.00 līdz 21.00; svētdienās no plkst.10.00 līdz 19.00.

Novados