Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā likvidējot zaļo atkritumu bēršanas vietas, ierīko dobes

Aizvadītajā nedēļā Valkā parādījās vēl viena apstādījumu vieta, kur augs skujeņi. Tos savai dzimtajai Valkai dāvinājusi kāda valcēniete no savas puķu dobes.

Novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas dārzniece Alita Plūksna cer, ka jau palielie skujeņi ieaugsies jaunajā vietā. Dobe izveidota pašā Rīgas ielas malā. Tā ir viena no pilsētas galvenajām ielām, tāpēc jau kādu laiku pašvaldība uzstādījusi mērķi ielu malās pamazām likvidēt zaļo atkritumu bēršanas vietas, kas bojā pilsētvidi. 

Arī šonedēļ turpināsies skujeņu stādīšana. A. Plūksna atklāj, ka valcēniešu Inetas un Māra Koopu ģimene pilsētai atvēl 17 gadus augušu tūju. A. Plūksna stāsta, ka milzīgā tūja aug pie ģimenes mājas vārtiņiem un sāk jau traucēt staigāšanai. Dārzniece plāno, ka šo tūju stādīs netālu no Valkas mākslas skolas iepretim Stendera ielas dīķim, kur arī bija izveidota zaļo atkritumu mešanas vieta.

Novados