Valkā notika otrā Igaunijas-Latvijas darba grupas sēde par pārrobežas ceļu sakārtošanu

Šī gada 4. decembrī Valkas novada domes sēžu zālē norisinājās otrā Igaunijas-Latvijas darba grupas sēde par pārrobežā rekonstruējamo ceļa posmu noteikšanu, prioritizēšanu un koordinēšanu.

Jau iepriekš informējām, ka 3. oktobrī Igaunijas pilsētā Abja-Paluoja notika Igaunijas-Latvijas pirmā darba grupa, kuru organizēja Igaunijas Mulgi pašvaldība sadarbībā ar Igaunijas Republikas Finanšu ministriju un tajā tika parakstīts saprašanās memorands starp Igaunijas Mulgi un Valgas pašvaldībām un Latvijas Valkas, Rūjienas, Mazsalacas un Naukšēnu novadiem.

Otrajā darba grupas sanāksmē piedalījās pārstāvji no Alūksnes, Alojas, Apes, Mulgi, Salacgrīvas, Valkas, Valgas pašvaldībām, Igaunijas Republikas Finanšu ministrijas un  VAS “Latvijas Valsts ceļi”. Vēlmi pievienoties saprašanās memorandam izteikušas arī Igaunijas Reuge (Rõuge) un Hēdemēste (Häädemeeste) pašvaldības.

Darba grupas ievaddaļā Igaunijas Republikas Finanšu ministrijas pārstāvis Hannes Nagel informēja, ka darbs pie kopīga pārrobežu ceļu posmu saraksta uz doto brīdi jau ir pusē un to vajadzētu pilnībā pabeigt līdz 2020. gada martam.

Novados