Valkā sezonas darbā meklē jaunu dārznieku

Valkas novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa sezonas darbā uz septiņiem mēnešiem aicina dārznieku uz nepilnu darba laiku – 0,6 amata likmēm. 

Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājs Inārs Šalders informē, ka uz dārznieka amatu pieteikušies vairāki pretendenti. Kandidātu izvērtēšana plānota šīs nedēļas nogalē un, iespējams, jau nākamnedēļ būs zināms, kurš turpmāk veiks dārznieka amata pienākumus – plānot un organizēt parku, apstādījumu un zaļo zonu labiekārtošanas darbus, sagatavot materiālus cenu aptaujām vai iepirkuma specifikācijas dekoratīvo stādījumu ierīkošanai, kā arī organizēt, piedalīties un vadīt strādnieku darbu dekoratīvo stādījumu ierīkošanā un kopšanā. Darba sludinājumā ir norādīta darba samaksa par 0,6 amata likmēm – 420 eiro. 

“Ziemeļlatvija” pašvaldībā interesējās, kāpēc līdzšinējā dārzniece Ilona Krastiņa vairs nerosīsies pa puķu dobēm un apstādījumiem. Pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis atzīst, ka žēl, ka no darba aiziet I. Krastiņa, jo viņas darbs pilsētas teritorijas vizuālā tēla izkopšanā pēdējos gados vainagojās ar panākumiem. Ar katru gadu arvien vairāk Valkas puķu dobes bija skaistas un krāšņas. Taču pašvaldības vadītājs cer, ka arī turpmāk I. Krastiņa sniegs ieteikumus, jo jaunajam dārzniekam ir atstājusi skices un ieteikumus par puķu stādu izvēli šī gada viengadīgajiem apstādījumiem.Turklāt valcēnieši varēs redzēt I. Krastiņas ieguldījumu SIA “PEPI RER” teritorijas apzaļumošanā un labiekārtošanā. Paralēli darbam Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļā viņa sadarbojās arī ar SIA “PEPI RER”, kurš iegulda milzu enerģiju un līdzekļus uzņēmuma apkārtnes sakārtošanā. V. A. Krauklis atklāj, ka uzņēmuma vadītājam Imantam Šteinam attiecībā uz teritoriju ir lieli plāni. Jau pašlaik Lauktehnikas rajons, kas pirms kādiem gadiem skaitījās degradētā teritorija, ir pārvērties līdz nepazīšanai.

Pēc V. A. Kraukļa stāstītā, vēl viens no iemesliem, kāpēc I. Krastiņa izlēmusi atteikties no pilsētas dārznieces pienākumiem, ir tas, ka viņa ir masiere un ir pieaudzis pacientu skaits.

Novados