Valkā varēs iziet medicīnisko komisiju

SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka piektdien, 31. janvārī, no pulksten 8 līdz 12 Valkas poliklīnikā strādās medicīniskā komisija šaujamieroču glabātājiem (nēsātājiem) un darbam ar ieročiem. Tiks veiktas arī transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaudes un būs pieejamas obligātās veselības pārbaudes. 

B. Brila atgādina, ka klientu reģistrācija medicīniskās komisijas un obligātās veselības pārbaudes dienā notiek līdz pulksten 11. Komisijas laikā varēs veikt arī elektrokardiogrammas un rentgena izmeklējumus, kā arī pieņems analīzes. Klientu ērtībām būs iespējams izdarīt audiometrijas un spirogrāfijas izmeklējumus. Pieteikšanās, zvanot uz poliklīnikas reģistratūras tālruni 64722307. 

Uzņēmumi un iestādes, kas vēlas saviem darbiniekiem medicīnisko komisiju un obligāto veselības pārbaužu apmeklējumu organizēt raitāku, aicinātas sazināties ar ambulatorā darba koordinatori Gunitu Braunu, zvanot uz mobilo tālruni 26183458 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected]

Novados