Valkas dārzniece lūdz dalīties ar prīmulām 2

Veidojot pilsētas apstādījumus, Valkas novada domes Pilsētas apsaimniekošanas nodaļas dārzniece Alita Plūksna secinājusi, ka apstādījumos trūkst daudzgadīgo krāšņo puķu – prīmulu. 

Tās zied divas reizes gadā, tāpēc būtu lietderīgi stādīt arī pilsētas puķu dobēs. Dārzniece aicina iedzīvotājus, kuriem dārzā aug prīmulas un kuri nolēmuši stādījumus atjaunot dalot, iespēju robežās tās dāvināt savai pilsētai. Prīmulas var stādīt ne tikai rudenī, bet arī pavasarī. 

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka pirms dažiem gadiem pašvaldība aicināja cilvēkus ziedot peoniju stādus. Šim aicinājumam atsaucās daudz labvēļu, un tagad Lugažu laukuma vienā no dobēm un citviet bagātīgi zied peonijas. 

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Neizprotu ideju ūbagot ik uz stūra, lūgt, ekonomēt budžetu, lai krauklis uz iekonomēto nopirktu sev jaunu no salona Audi. Kam viņam jaunu un no salona? Kur viņam braukt? Valkai nebija kur ieguldīt 43000 eur?

Valgas mērs brauc ar privāto, lai arī krauklis brauc ar privāto, bet jauno Audi nodod salonā.

pirms gada, 2020.06.09 22:26

veletajsv

Jā, man arī šī diņģēšana šķiet ļoti nekorekta. Gan stādus, gan arī talka, ko rīkoja mežā pie lauktehnikas.
Alitu kā darbinieci ļoti cienu un saprotu, ka šis lūgums ir tāpēc, ka budžets, ko veltīt apstādījumiem ir nereāli skops. Smuki grib visi, bet ieguldīt neko. Tagad nabaga Alitai "jāvāra zupa no cirvja". Un neskatoties uz to, viņai pat izdodas, jo šogad apstādījumi izskatās vismaz citādi!

pirms gada, 2020.06.10 12:00

Novados