Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas Mākslas skolā apskatāma audzēkņu darbu izstāde – veltījums Latvijai 100 dzimšanas dienā

Ikvienam no mums kā kino filma ikdiena paslīd  garām ar dažādiem notikumiem,  darbiem un nedarbiem, ar vietām, kur norisinās piedzīvojumi,  ar cilvēkiem. Audzēkņi savos darbos centās parādīt Valku un Valgu – tie ir zīmējumi un gleznojumi dažādās tehnikās. Aplūkojamas arī Latvijas skaistākās ainavas. Kompozīcijas stundās audzēkņi gatavoja dazādus dārzeņus un augļus-mulāžas, ko latvieši liek svētku galdā, kopīgi tapa svētku galda klājums. Mazākie skolas audzēkņi pētīja tautas tērpa īpatnības Latvijas novadā un  zīmēja tos, pētīja atstāto folkloras mantojumu –tautasdziesmas  un centās tās atveidot  savos darbos.  Latvija – tie ir arī dažādi ceļi, kas mūs ved ....... 

Aplūkojiet izstādi – TĀ DAĻA NO MANAS LATVIJAS un smeļaties spēku no Latvijas krāsu kolorīta un ikdienišķā  skaistuma sev apkārt!


20181116-1131-makslas-skolas-izstade.jpg

Novados