Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada dome aicina sakopt kapavietas

Novada domes Kapsētu kapavietu aktēšanas komisija augustā veica Cimzes un Meža kapu apsekošanu. Tās mērķis bija noskaidrot, kuras atdusas vietas netiek koptas. Ar apsekošanas rezultātiem var iepazīties pašvaldības mājaslapā publicētajos kapsētu plānos, kuros gaiši zilā krāsā ir iekrāsotas nekoptās kapavietas. 


Novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere–Kvēpa atgādina, ka saskaņā ar novada domes saistošajiem noteikumiem “Kapsētu uzturēšanas un izmantošanas noteikumi” kapavietu, kas netiek kopta piecus gadus pēc kārtas, pašvaldības komisija var atzīt par neuzraudzītu. Gadījumā, ja kapavietas uzturētājs arī pēc lēmuma saņemšanas par kapavietas atzīšanu par neuzraudzītu neveic sakopšanu, kapavietas nomas līgums var tikt vienpusēji lauzts.

Novados