Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada dome izraudzījusies divus darbiniekus

Turpmāk Valkas Tūrisma un informācijas biroju vadīs līdzšinējā biroja vadītāja pienākumu izpildītāja Diāna Aņina, bet Cimzes kapu pārziņa pienākumus veiks Viktorija Simonova.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka pašvaldības izsludinātajā konkursā uz Tūrisma un informācijas biroja (TIB) vadītāja amatu pieteicās trīs kandidāti, tostarp arī TIB vadītāja pienākumu izpildītāja D. Aņina. Konkursa vērtēšanas komisija pēc pārrunām par piemērotāko kandidatūru šim amatam izraudzījās D. Aņinu. Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle norāda, ka maijā notikušais Lielais labdarības Robežtirgus D. Aņinai bija pirmās “ugunskristības” biroja vadītājas pienākumu izpildītājas amatā un viņa ar šo pienākumu veiksmīgi tika galā. L. Metuzāle stāsta, ka konkursam bija pieteicies vēl viens konkurētspējīgs kandidāts, kas liek domāt, ka Valkā pašlaik vēl ir viens vērā ņemams tūrisma jomas speciālists. 

Jaunā vadītāja TIB strādā kopš 2014. gada janvāra. Viņa savas darba gaitas uzsāka kā tūrisma speciāliste, tostarp vadītāja prombūtnes laikā veica arī viņa darba pienākumus. D. Aņina ir ieguvusi bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā un tūrisma uzņēmējdarbības vadītāja kvalifikāciju, studējot Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā. 

Pašlaik, aktīvajā tūrisma sezonā, Valkas TIB strādā četri darbinieki – D. Aņina, tūrisma speciāliste – vadītājas vietniece Signe Lorence, kooperācijas un lauku tūrisma speciāliste Sniedze Ragže un tūrisma speciāliste Beāte Klote. Viņa darbā pieņemta uz laiku – pieciem mēnešiem, bet, kā norāda L. Metuzāle, viss var mainīties, jo B. Klote Vidzemes augstskolā apgūst tūrisma gida un ceļojumu pasākumu organizatora amata prasmes. Turklāt TIB gaidāmas izmaiņas darbinieku sastāvā, jo pavisam drīz S. Ragže sāks veikt Valkas mākslas skolas direktores amata pienākumus.

Pašvaldība darbā pieņēmusi arī jauno Cimzes kapu pārzini. Kopš 2. jūlija šajā amatā sāka strādāt Viktorija Simonova. Viņa ir pašvaldības struktūrvienības – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas – darbiniece. L. Metuzāle skaidro, ka līdzšinējā kapu pārzine Rita Luguze no darba aizgāja uz personīgā iesnieguma pamata.

Novados