Valkas novada domē mainīsies pašvaldības deputātu sastāvs 1

Valkas novada domes ārkārtas sēdē 20. janvārī novada domes deputāte Evija Miška iesniedza iesniegumu par deputātes pilnvaru nolikšanu. Tas nozīmē, ka mainīsies pašvaldības deputātu sastāvs.

2017. gada 3. jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās E. Smani vietējie vēlētāji ievēlēja no apvienotā saraksta Partija “Vienotība”, “Latvijas Zemnieku Savienība”. Tas nozīmē, ka nākamajam deputātam jābūt no šī saraksta.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka E. Smane noliks deputātes pilnvaras, jo ir mainījusi dzīves un darba vietu. Viņa bija Valkas pagasta saieta nama “Lugažu muiža” amatierteātra “Rūdis” dibinātāja un režisore, kā arī kādu laiku saieta nama vadītāja.    

Novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Rolands Rastaks informē, ka nākamais deputāta amata kandidāts, kurš ieguva vēlētāju atbalstu, ir meža nozares speciālists Normunds Ģērmanis. Viņš ieguva 750 vēlētāju atbalstu,  54 plusus zīmes un 57 svītrojumus. Diemžēl N. Ģērmanis ir atteicies no pašvaldības deputāta pienākumu veikšanas. Novada vēlēšanu komisija ir uzrunājusi Dzintaru Rudzīti, kurš pēdējās pašvaldību vēlēšanās ieguva 6. labāko rezultātu. Par Dz. Rudzīti bija nobalsojuši 747 vēlētāji, saņēmis 63 plusus un 69 svītrojumus. Topošais pašvaldības deputāts strādā izpildvarā – viņš vada novada domes Siltumapgādes nodaļu. Arī Dz. Rudzītis ir atteicies no deputāta pienākumu veikšanas, jo viņš savus tiešos darba pienākumus nevar savienot ar deputāta darbu.

7. pozīcijā ar 747 vēlētāju atbalstu ierindojies 1983. gadā dzimušais Varis Juškevičš. Viņš ieguvis 69 plusus un 75 svītrojumus. Viņš ir zemnieku saimniecības “Jasmīni” un SIA “Wildpark Vidzeme” izpilddirektors.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Cilvēki atsakās ne dēļ laika trūkuma, bet apziņas, ka tukši nosēdēs savu laiku, jo neviena viedoklis Valkas domē, izņemot kraukļa nav primārs, un netiek ņemts vērā.
Deputātu skaits ķeksim. Visi lēmj un balso, tā kā grib Krauklis. Diktatūra.

pirms gada, 2020.01.28 13:08

Novados