Valkas novada dome un Gaujienas pagasta pārvalde atkārtoti lūdz izskatīt jauna autobusa maršruta Gaujiena - Kalnaine – Valka izveidošanu 6

Valkas novada dome un Apes novada Gaujienas pagasta pārvalde nosūtījušas vēstuli LR Satiksmes ministram Tālim Linkaitam un Valsts SIA “Autotransporta direkcija” valdes priekšsēdētājam Kristiānam Godiņam vēstuli ar lūgumu atkārtoti izskatīt jauna satiksmes autobusa maršruta Gaujiena - Kalnaine – Valka izveidošanu, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pakalpojumus maršrutā dzīvojošiem iedzīvotājiem.

Valkas novada dome jau vairākkārt lūgusi izvedot šo maršrutu, lai Gaujienas, Zvārtavas un Valkas pagastu iedzīvotāji ar sabiedrisko transportu varētu nokļūt uz darbu Valkā/Valgā un atpakaļ, kā arī uz mācībām Valkā varētu tikt reorganizētās Ozolu skolas audzēkņi. Diemžēl, šī problēma līdz šim tā arī nav atrisināta un saistībā ar pieņemto lēmumu Ozolu skolu likvidēt ar 2019. gada 1. septembri, maršruta izveide ir kļuvusi vēl nepieciešamāka.

Valkā ir darbaspēka deficīts gan ražošanā, gan tirdzniecībā un jau tagad ir cilvēki, kuri no Gaujienas un Zvārtavas dažādos veidos nokļūst uz darbu, bet ir arī bezdarbnieki, kuriem tieši sabiedriskais transports dotu iespēju atgriezties darba tirgū. Tāpēc Valkas novada dome, kopīgi ar Gaujienas pagasta pārvaldi atkārtoti lūdz izveidot maršrutu Gaujiena – Kalnaine – Valka, ar tādu aprēķinu, lai Valkā no rīta tas būtu līdz 8.00, bet atpakaļ uz Gaujienu tas dotos ap pulksten 17.00.

Komentāri 6

bezugunsnavdumu

Loģiskāk būtu veidot maršrutu ar Valgas pārvadātajiem, lai iebruac Gaujienā, tur atzars būtu tikai nedaudz pa granti, bet parējais ceļs pa asfaltu, izmantojot ceļu Valga - Veru, nevis kratīties pa granti 50 km garumā.

Bet tad laikam atkats nespīd. Būtu vēl jāmaksā Igaunijai.

Lūgt un ūbagot Valstij ir Kraukļa darbības stils, pareizāk teikt imitācija.
Uzraksta, mēnesi gaida atbildi, kur no pasūta, publiski raud un zēļojās cik visi ir slikti, atkal raksta. Nekas reāli nenotiek, bet alga tiek saņemta.

Balsojiet par tādu arī turpmāk.

pirms 2 gadiem, 2019.03.07 09:10

bezugunsnavdumu

Atkārtoti lūdz lai viņu pasūta tālāk.

Kruakli, vai nav vērtīgāk, atjaunot mājas Parka ielas rajonā, kurus izīrēt sakarīgiem cilvēkiem no laukiem, no tiem pašiem Stepiem, kuri tie 5 dienas dzīvotu bet brīvdienās brauktu mājās.

Zini kāpēc tevi pasūta, jo visa informācija ir meli un pieņēmumi. Kā ar deklarēšanos, tā ar šo autobsa liniju. Cik reāli cilvēku dienā brauks, REĀLI, nevis, nu varbūt brauks, varbūt darba tirgus atjaunosies, a var'but neatjunosies, bet jūs tur atjaunojiet.
Par deklarēšanos rēali tic, ka Saeimā nav neviena lai uzzvaņit Valgai un uzjautāt statistiku un tie tic tikai taviem skribelējumiem?

Man ir no sirds žēl tevi. Tik centies, bet iznāk darba imitācija.

pirms 2 gadiem, 2019.03.07 09:15

bezugunsnavdumu

A, un vēl valcenieši kuri grib darbu, Otepee, UPM finiera ražotnē meklē un maksā 970 brutto. Ir vērts pašiem braukt, ja ciemā atrast sabiedrotos.

pirms 2 gadiem, 2019.03.07 09:21

bezugunsnavdumu

Bet Krauklim iesaku PAŠAM nopirkt mikriņu un noalgot šoferi, un izvadāt tōs simtus nabu, kam nav pašam mašīnas, bet kuri sēžot laukos uz korķa ir tik centīgi, nu tik strādīgi, ka tikai autbusa trūkums tiem šķerslis. Neizveidos, jo zin, ka nesīs zaudējumus. Valsts kasi tāds uzskata par zelta bedri kur aizņemties uz neatdošanu.

Neapzodz Valsti. Zagšana ir grēks. No savas tautas - grēks dubultā.

pirms 2 gadiem, 2019.03.07 09:24

duksis4x4

Pie šodienas iedzīvotāju blīvuma diezgan liela utopija, jo lai autobus tiktu līdz astoņiem Valkā, tam kaut kā jātiek līdz Gaujienai, neskatoties vai tas brauc no Alūksnes, Smiltenes vai Valkas. Visos gadījumos tas ir ap 50 km un ceļš no rīta uz Gaujienu ir tukšais brauciens. Tas pats būs ar vakara reisu. Vienā virzienā autobusam 1h 20 minūtes līdz Gaujienai. Cikos jāizbrauc autobusam no starta vietas, lai tas būtu jau atpakaļ pirms astoņiem?

pirms 2 gadiem, 2019.03.07 21:13

duksis4x4

Daudz reālāks variants, ja pašvaldības autobuss, kurš startē no rīta Gaujienā, pa ceļam paņem gan strādniekus, gan skolniekus un pa dienu stāv Valkā, bet vakarā atkal visus vizina uz Gaujienu.

pirms 2 gadiem, 2019.03.07 21:25

Novados