Valkas novada domē viesojas Baltkrievijas Republikas vēstnieks Latvijā 4

Pirmdien, 10.februārī, Valkas novada domē viesojās Baltkrievijas Republikas Ārkārtējais un Pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā V.E. Vasīlijs Markovičs (Vasily Markovich).

Vizītes laikā Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis iepazīstināja vēstnieku ar Valku un tuvāko apkārtni, apmeklēja Valkas novadpētniecības muzeju un jaunuzbūvēto ražošanas ēku Valkā, Varoņu ielā 39A.

“Ar vēstnieku runājām par sadraudzības iespējām un viņš piedāvāja vairākas Baltkrievijas pašvaldības, kam būtu interese sadarboties ar Valku,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs V.A. Krauklis.

“Runājām arī par sadarbību ekonomiskajā jomā. Jau tuvāko nedēļu laikā Valkā viesosies vēstniecības darbinieki, kas atbild tieši par ekonomiskajiem jautājumiem. Izskatījās ka vēstniekam tiešām šeit patīk, un ka šai vizītei būs arī turpinājums.”

Komentāri 4

bezugunsnavdumu

Sasniegums! Sovoks-2 valsts grib sadarboties ar Valku. Vai otrādi.

Kraukli, tu tā lepojies ar miljonu ienākumu, bet izdevumu ta cik? arī miljons?

Divas lappsues skaidrojumu un batonu letticīgiem lohiem, tavam elohtorātam, cik viss Valkā smuki, bet naudas bērnu pusdienām nav.

Tas ir bankrota pazīme. Kādam bērnam tas varbūt vienīgā silta maltīte dienā, a tu pretekjli arī to atņem, stumjot ausīs batonus par iedomātos attīstibu un miljonu ienājumu, no kura 144000 veido Alko1000 noma, un aizmirsti par izdevumiem.

Kam tev jauno mašīnu, kuru nodzini braucot Rīgā, diedelējot novadus un pagastus? Brauc ar vilcienu!

Tu apzodz bērnus, atceris to, kad neguli vairakās naktīs.

pirms gada, 2020.02.11 19:10

bezugunsnavdumu

Ja Valkā viss reāli būtu jauki un smuki, tu netaisnotos divos palagos.

pirms gada, 2020.02.11 19:14

bezugunsnavdumu

Valkā ir kolhozs miljonārs. Visiem parādā miljonu.

pirms gada, 2020.02.11 19:16

bezugunsnavdumu

Kāpēc krauklis negrib sadarboties ar Šveici vai Monako valstīm? Tur daudz bagāto, varēs braukt te ar naudu, staigāt pa mežaparku, pirkt vietējo šņabi.

Pedējais laiks sākt draudzēties ar Zimbabve.

pirms gada, 2020.02.11 21:56

Novados