Valkas novada domes darbinieki - mehanizatori - lūdz lielāku darba algu 3

Pirmdien notikušajā novada domes Finanšu komitejas sēdē pašvaldības deputāti izskatīja Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbinieku iesniegumu. “Ziemeļlatvija” sazinājās ar pašvaldības izpilddirektora vietnieku – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Gunti Bašķi, lai noskaidrotu, kāpēc viņa vadītās nodaļas darbinieki vērsušies domē. G. Bašķis skaidro, ka astoņi mehanizatori pašvaldībā iesnieguši iesniegumu ar lūgumu palielināt darba algu. Darbinieki rosinājuši pašvaldībai rast iespēju algu palielināt jau ar 1. oktobri, bet G. Bašķis lēš, ka algas varētu būt lielākas tikai ar nākamā gada janvāri. Taču par to gala vārds būs jāsaka pašvaldības deputātiem novada domes sēdē, kas notiks 31. oktobrī.

Līdz šim mehanizatori mēnesī pēc nodokļu nomaksas “uz rokas” saņēma vidēji ap 500 eiro. Tuvojas ziemas sezona un pašvaldības struktūrvienības darbiniekiem būs jāstrādā sarežģītos darba apstākļos, arī agri no rītiem un vēlu vakaros. G. Bašķis norāda, ka, piemēram, valsts akciju sabiedrības “Latvijas autoceļu uzturētājs” mehanizatori “uz rokas” saņem divas reizes  lielāku atalgojumu. Vai pašvaldībai izdosies īstenot mehanizatoru lūgumu, informēsim pēc novada domes sēdes. 


Komentāri 3

bezugunsnavdumu

500 eiro uz rokas par mehanizatora darbu, tas ir necienit sevi. Sen jāpamet domes struktūras un lai Krauklis pats skrūvē. Igaunijā visi šie cilvēki darbu atradīs momentā. Ko tur vēl tēlot patriotismu. Pat Igaunijā, pat Tartū, ja visi 8 un vienā firmā, izdevīgāk būs katru dienu braukt, tur ceļi kā spogulis.

pirms gada, 2019.10.25 22:43

bezugunsnavdumu

Ejiet prom, ja sola no janvāra tas ir ņirgāšanās. Lai paņem valstij naudu algām, kā ņemt naudu prodžektiem, tad viss ir viegli.

Valka ir mirusi pilsēta.

pirms gada, 2019.10.25 22:44

bezugunsnavdumu

Par pariešanu Igaunijā.

Nesen Renome firma no Valgas pārgāja Tartū, jo aug. Es nejautāju vēl, jo nemēdzu traucēt cilvēkus bez iemesla, bet ja visi 8 mehanizatori būs gatavi pārcelties Tartū, tur īrēt kopā dzivokli vai kopā braukt, es varu parunāt nopietni.

Tartū ir dzīve, Valka ir mirusi.

pirms gada, 2019.10.27 14:45

Novados