Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada domes priekšsēdētāja darba vizīte Azerbaidžānā 3

Šī gada 6.-10. oktobrī  Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis devās darba vizītē uz Baku un Goranbojas (Goranboy) rajonu Azerbaidžānas Republiku, lai tuvāk iepazītu Azerbaidžānas infrastruktūru un pārrunātu pašvaldību sadraudzības iespējas.

“Brauciens bija interesants. Mēs iepazināmies ar potenciālo sadraudzības rajonu. Jāteic, ka beidzamajos gados Azerbaidžāna ļoti lielus līdzekļus iegulda tieši reģionu attīstībā - gan ceļos, gan lauksaimniecībā, gan ražošanas objektos. Tās ir lietas, kas arī priekš mums ir interesantas,” atzīst V. A. Krauklis.

“Savukārt, kultūrā, sportā un izglītības jomā mēs noteikt varam rādīt piemēru azerbaidžāņiem un viņi arī ir ļoti ieinteresēti redzēt un mācīties. Vienojāmies, ka nākamgad mēs uzņemsim Azerbaidžānas delegāciju un noslēgsim sadraudzības līgumu.”

Komentāri 3

duksis4x4

Kāpēc nav ne vārda, cik uzņēmēji devās šajā braucienā?

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.14 18:20

bezugunsnavdumu

Ko gan Valkas uzņemēji varētu tirgot azerbaidžanā? Cimzes alu?

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.14 21:04

bezugunsnavdumu

Sen, viens vīrs man pateica, ļoti gudru domu. Ka gudri cilvēki tiecās pie gudriem, lai gūtu vēl lielāku gudrību.

Krauklim gan jābrauc Zimbabvē, lai gūt atziņu, ka 'kultūrā, sportā un izglītības jomā mēs noteikt varam rādīt piemēru'.
Zimbabvē atziņu būs vēl vairāk.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.14 21:03

Novados