Valkas novada domes priekšsēdētājs tiekas ar Azerbaidžānas uzņēmējiem 2

Šodien, 7. maijā, Valkas novada domē viesojās uzņēmēji no Azerbaidžānas Republikas. Valkas pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis iepazīstināja uzņēmējus ar dažādām sadarbības un investīciju iespējām Valkas un Valgas reģionā.

“Šis ir nākamais solis, lai veidotu reālu ekonomisko sadarbību ar Azerbaidžānu. Es parādīju gan tās iespējas, kādas ir šeit tirgojot Azerbaidžāņu produktus, gan arī runājām par iespējām Valkā ražotus produktus tirgot Azerbaidžānā. Uzņēmēji bija pozitīvi noskaņoti un es iepazīstināju viņus ar potenciālajiem sadarbības partneriem,” stāsta Valkas pašvaldības vadītājs V.A. Krauklis.

“Protams, tas ir tikai pats sākums. Vēl būs jādodas arī uz ar Azerbaidžānu, bet pašlaik izskatās, ka te tiešām varētu būt taustāmi rezultāti nevis tikai tukša runāšana,” komentē Valkas mērs.

Komentāri 2

duksis4x4

- azerbaidžāna ir tāla zvaigzne, bet plezīrbraucienam jau der...

pirms 2 gadiem, 2019.05.07 19:08

bezugunsnavdumu

Tur jau tā lieta. Ka reāli neviens un neko, ja Azerbaidžanā arī ir kas ko var pārdot te, to sen importē Rīgas firmas, un viss ir plauktos. Es nekad nesapratīšu draudzības meklēšanu ar vietām kur braukt trīs dienas un trīs naktis. Kāpēc nebraukt Polijā, lai iemāca mūsējos kā audzēt gurķus lai aprīlī jau varētu ēst.

pirms 2 gadiem, 2019.05.07 20:43

Novados