Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada domes priekšsēdētājs tiekas ar Mogotel viesnīcu grupas pārstāvjiem 1

14. maijā Valkas novada domē viesojās Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents un Mogotel Hotel Group finanšu kontrolieris Jānis Pinnis un Mogotel Hotel Group pārdošanas nodaļas vadītāja Sanda Roze.

Vizītes laikā Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis iepazīstināja viesnīcu grupas pārstāvjus ar Valku un tuvāko apkārtni, un pārrunāja iespējamās nākotnes sadarbības iespējas.

“Mēs turpinām meklēt investoru tādai viesnīcai, kas spētu uzņemt maksātspējīgu publiku -  tūristu grupas. Viesnīcai būtu jābūt ar vismaz 40 numuriem, vēl labāk būtu ja tie būtu 60 numuri. Tas būtu ļoti labā 3 zvaigžņu vai pat 4 zvaigžņu līmenī, jo tad mēs varētu uzņemt to tūrisma segmentu, kuru pašlaik ne Valkā, ne Valgā nav iespējams izguldīt. Šādas grupas arī nekad nepaliks skolas internātā, jo viņu komforta prasības ir citā līmenī,” skaidro Valkas pašvaldības priekšsēdētājs V.A. Krauklis.

“Mogotel viesnīcu grupa pašlaik ir nopietnākie spēlētāji Baltijā ar 15 viesnīcām, kas strādā ļoti veiksmīgi. Šī nebija pirmā tikšanās, bet beidzot viņi atbrauca uz Valku. Es izrādīju visas iespējamās vietas, kur šāda viesnīca varētu atrasties. Pirmais iespaids viesnīcu grupas pārstāvjiem bija ļoti labs. Es ceru ka tas rezultēsies, bet būsim godīgi - šis ir jau kāds padsmitais variants, kāds vispār ir bijis,” atzīst Valkas mērs. “Neapšaubāms ir fakts, ka mēs esam salīdzinoši tālu no galvaspilsētām, kas investoriem liekas, kā papildu riska faktors, bet Mogotel grupa ļoti sekmīgi strādā arī Bauskā, tā kā es ceru, ka šī loze šoreiz varētu būt pilna.”

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

A ko tu Kraukli, piedāvāsi šai naudīgai publikai, kurai būs nepārvarama griba palikt šajā sūnu ciemā, nevis aizbruakt civilizācijā Tartū vai Valmierā?

Neaizmirstamu ceļojumu ar drezīnu pa brikšņiem? Kas vēl Valkā ir ievērības cienīgs un skaļi izreklamēts, ka cilvēki brauc un stāv rindā, un vienīgā problēma lai kāpināt šo rindu esot viesnīcas trūkums.

Viesnica esot tava kārtēja utopija, kuru tev nav spēka atmest, jo nav iemaņu filtrēt idejas, tev visas labas. Droši jau 100 klades pierakstītas, un katru esi gatavs īstenot.

Par nodokļu vai investoru naudu protams.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.17 17:25

Novados