Valkas novada domes sekretariātā – jauns darbinieks

Valkas novada domes sekretariātā darbu uzsācis elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālists Roberts Johansons. Pašvaldību viņu šajā amatā pieņem uz laiku.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka novada dome izsludināja konkursu uz šo amatu, kurā pieteicās pieci pretendenti. Aizvadītajā ceturtdienā notika darba intervijas. Uz tām ieradās četri gados jauni šī amata kandidāti.

Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle stāsta, ka pēdējā laikā šīs darba intervijas bija vienas no sarežģītākajām, jo pretendentiem papildu mutiskajai darba intervijai bija jāveic praktiskais darbs – jāsagatavo preses relīze un interneta vietnē jāievieto videosižets.

“Pēc darba intervijas radās iespaids, ka visi pretendenti ir piemēroti šim amatam – vai nu līdz šim strādājuši šajā jomā, vai arī studējuši radniecīgās jomās. Konkursa komisija izvēlējās Robertu, jo radās iespaids, ka viņš ir visgatavākais uzsākt veikt amata pienākumus bez īpaša apmācības perioda. Turklāt komisija par priekšrocību atzina arī viņa pieklājīgo darba pieredzi gan fotografēšanā, gan videomateriālu gatavošanā. Viņš ir strādājis starptautiskā kompānijā par fotogrāfu un video veidotāju komandas menedžeri. Robertam bija arī pietiekami veiksmīgs praktiskais darbs,” atzīst L. Metuzāle. Viņa uzsver, ka izraudzītajam jaunajam darbiniekam ir ļoti labas angļu valodas zināšanas.

R. Johansons ir dzimis, audzis un vidējo izglītību ieguvis Valkā, studējis Juridiskajā koledžā. Pēc vairāku gadu ilga darba dažādās starptautiskās kuģu kompānijās viņš ir atgriezies dzimtajā pilsētā ar mērķi iegūtās zināšanas un prasmes izmantot jaunajā darbā.
“Ziemeļlatvija” atgādina, ka novada domes priekšsēdētāja sekretariātā strādā četri darbinieki – vadītāja Inguna Medne, sekretāre Anda Mičule, sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis un elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālists R. Johansons (līdz šim šī amata pienākumus veica Dace Pūce).

Novados