Valkas novada mazuļiem pasniegs Sudraba karotītes

Novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Māra Zeltiņa informē, ka, ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī “Covid-19” pandēmijas dēļ, arī šogad nenotika 15. maijā plānotais tradicionālais Starptautiskajai ģimenes dienai veltītais pasākums – Sudraba laimes karotīšu svētki iepriekšējā gadā dzimušiem mūsu novada 57 bērniem.

Skaistās karotītes ar novada ģerboni un bērna vārdiņa gravējumu ir gatavas un gaida savus mazos īpašniekus. Tās sāks izsniegt 11. jūnijā pulksten 14 Valkas un Valgas dzimšanas dienā pie Valkas novada domes ēkas Beverīnas ielā 3.

M. Zeltiņa norāda, ka tradicionālā 2020. gadā dzimušo bērnu un viņu vecāku kopbilde gan šoreiz izpaliks, taču 11. jūnijā laikā no pulksten 14 līdz 15, ja laika apstākļi atļaus, tad, ievērojot visas valstī noteiktās drošības prasības, būs iespēja nofotografēties ar goda kūmām – novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju M. Zeltiņu.

Pašvaldības darbinieki ar visiem dāvanas saņēmējiem centīsies sazināties, bet pagastos dzīvojošiem bērniem karotītes piegādās pagastu centros. Tuvāka informācija Dzimtsarakstu nodaļā Beverīnas ielā 3 Valkā vai pa tālruni 64781556 vai 28350388.

Novados