Valkas novada pašvaldība lūdz atsaukties aculieciniekus 1

Lai noskaidrotu, kurš Meža ielā izbēris daudzas kravas ar mālu, Valkas novada dome sociālajos tīklos ievietojusi aicinājumu atsaukties iedzīvotājus un sniegt noderīgu informāciju.

Aicinājumā teikts: “Valkas novada pašvaldībai piederošā teritorijā Valkā, Meža ielā, kāda nezināma persona vai organizācija veikusi neatļautu mālu kravas izbēršanu. Lūdzam atsaukties notikuma aculieciniekus, sazinoties ar Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Gunti Bašķi, zvanot uz mobilo tālruni 29431717.”

G. Bašķis “Ziemeļlatvijai” stāsta, ka kravas ar mālu varētu būt izbērtas mēneša sākumā. Līdz šim jau ir aptaujāti apkārtējo māju iedzīvotāji, lai noskaidrotu iespējamos vaininiekus, bet neviens nav neko ne redzējis, ne dzirdējis. Pašvaldības amatpersona pieļauj, ka šīs kravas izbērusi vai nu kāda būvniecības organizācija, vai individuālais būvnieks. Māla kravas izbērtas netālu no pašvaldības izbērtajām zemes kravām. G. Bašķis uzsver, ka pagaidām tās netraucē, bet tomēr tā rīkoties nav atļauts. Visticamāk, ka pašvaldībai pašai nesankcionēti izbērtās kravas būs jātransportē uz teritoriju Raiņa ielā blakus Gaisa tiltam, kur jau tiek veidots uzbērums. 

G. Bašķis stāsta, ka vakar rīta operatīvajā sapulcē pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis ierosinājis aicinājumu par informācijas sniegšanu ievietot Valkas novada kontā sociālajā vietnē www.facebook.com. G. Bašķis atzīst, ka viņš nav pārliecināts, ka kāds aculiecinieks varētu atsaukties, jo, visticamāk, ja kāds kaut ko arī pamanījis, diez vai būs piefiksējis automašīnas valsts numura zīmi vai citas būtiskas lietas.

Savukārt V. A. Krauklis uzskata, ka mēģināts nav zaudēts, jo zinot, cik valcēnieši aktīvi raksta komentārus sociālajā vietnē www.facebook.com, iespējams, ka arī šajā reizē tas tiks darīts. Pašvaldība ir darījusi daudz, lai noskaidrotu iespējamos vaininiekus, diemžēl bez rezultātiem.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Māla kaudzes pēc struktūras un blīvuma jau redzēja sniegu un lietavas. Tātad pirms 4-5.11.19. Vismaz.

Divās nedeļās oilsētas robežās publiski metājās grūži, visiem redzamā vietā, bet pašvaldības darbinieki tikai tagad pamana.
Nav brīnums ka meži piedrazoti, tur amatpersonu kāja sperās tikai talkās.

Es apzināti nepateikšu neko. Lai tas kurš pieļāva maksā no algas transportēšanu citā vietā.

30 kravas nevarēja atvest vienā dienā. Vairs nevedīs, jo ved Igaunijas teritorijā.

pirms gada, 2019.11.13 19:56

Novados