Valkas novada pašvaldība piketa pieteikumu vēl nav saņēmusi 1

Sociālajos tīklos tiek izplatīta informācija par to, ka sestdien, 14. augustā, no pulksten 12 līdz 13 visās Latvijas 43 pašvaldībās tiks rīkoti piketi pret piespiedu vakcināciju pret “Covid-19”.

Lai noskaidrotu, vai Valkas novada pašvaldība ir saņēmusi piketa pieteikumu no rīkotājiem, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar novada pašvaldības priekšsēdētāja sekretariāta vadītāju Ingunu Medni. Viņa informē, ka pašvaldība pagaidām vēl nav saņēmusi šādu piketa pieteikumu.

Sociālajos tīklos izplatītajā aicinājumā piketa rīkotāji skaidro, ka pikets tiek rīkots, lai Latvijā nenotiktu cilvēku piespiedu vakcinācija, kā arī, lai nenotiktu sabiedrības dalīšana vakcinētajos un nevakcinētajos.

Novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis pieļauj, ka piketa pieteikumu rīkotāji vēl var paspēt iesniegt. Par to, vai šis pikets notiks Valkā, pašvaldībā interesējušies arī likumsargi.

Lai piketa rīkotāji saņemtu atļauju pašvaldības teritorijā rīkot šāda veida pasākumu, atļauja ir jāizsniedz novada pašvaldības Sapulču, gājienu un piketu komisijai. Pēc 5. jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām 2. jūlija novada domes ārkārtas sēdē deputāti apstiprināja šīs komisijas jaunos locekļus: komisijas priekšsēdētāja ir Pašvaldības policijas priekšniece Diāna Jūga, bet locekļi – domes deputāts Jānis Anže, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs Valdis Šaicāns un novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Gints Stālmeisters.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Kam viņiem atļauju, atbrauks atkal ar tolmetā atrasto autobusu, auros, izvazās kovidu, bet policijā truli skatīsies, nevis lai vismaz atņemt tiesības šofera vadītājam, izsaukt evakuatoru lai lūzni maksas stāvvietā.
Kur visas specvienības? Ja pavasarī to stulbeņu baru noliktu ar vēderu dubļos, daudzi aizdomātos.

Piespiedu vajag, cilvēkiem kuri strādā sabiedrībā. Kāpēc man ejot veikalā jāriskē, ir vai nav pārdevējs vai apsargs slims vai nē. Lai potējās, vai iet gāzt mežu, tur nevajadzēs.

pirms 3 mēnešiem, 2021.08.06 11:49

Novados