Valkas novada Sociālais dienests aicina pietiekties vientuļos seniorus

Koronavīrusa “COVID-19”  riska grupā visvairāk pakļauti cilvēki, kas ir vecāki par 70 gadiem, kā arī ar hroniskām slimībām sirgstošie. Aicinām tuviniekus, draugus, kaimiņus parūpēties par saviem vecākiem, vecvecākiem, nodrošinot savus piederīgos ar nepieciešamo pārtiku un medikamentiem.

Gadījumā, ja Jūs esat vientuļš seniors virs 70 gadiem un  Jums nav palīdzētspējīgu draugu, radu, kaimiņu,  Valkas novada Sociālais dienests aicina pieteikties zvanot uz zemāk minētajiem telefona numuriem vai rakstot e-pastā.

Ja koronovīrusa “COVID-19” izplatība pieņemsies spēkā un būs nepieciešama palīdzība pirmās nepieciešamības preču – pārtikas un medikamentu piegādei dzīvesvietā, to nodrošinās sociālā dienesta darbinieki, piesaistot brīvprātīgos.

Pārtikas vai medikamenti netiks nodrošināti bezmaksas, tādēļ aicinām jau laicīgi pašiem nodrošināties ar materiālajiem līdzekļiem - skaidru naudu.

Arī cilvēki, kuri atgriezušies no vīrusa skartajām valstīm un vēlas pašizolēties uz 14 dienām, var sazināties Sociālo dienestu par attiecīgu telpu nodrošināšanu.

20200317-1311-kontakti.jpg

Īpašs aicinājums Valkas novada Centrālās bibliotēkas lasītājiem – senioriem – atturēties no došanās ārpus dzīvesvietas un izmantot bibliotēkas piedāvājumu saņemt sev vēlamās grāmatas vai žurnālus ar piegādi mājās, sazinoties ar bibliotekāru pa tel. 64723672, 29136199 darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Gadījumā, ja būs nepieciešama palīdzība pārtikas un medikamentu piegāde dzīvesvietā, grāmatu piegāde notiks vienlaicīgi ar to.

Novados