Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pagasta bibliotēkas darba laiki Lugažos un Sēļos

Atgādinām, ka ar 1.decembri Valkas pagastā tika reorganizētas Lugažu un Sēļu bibliotēkas. Iedzīvotājiem joprojām ir pieejami bibliotekārie pakalpojumi abās vietās, taču bibliotēkai ir viens nosaukums – Valkas pagasta bibliotēka.

Valkas pagasta bibliotēka atvērta:

  • Sēļos - pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00
  • Lugažos - otrdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00

Aicinām Valkas pagasta iedzīvotājus arī turpmāk izmantot bibliotēkā pieejamos pakalpojumus: saņemt grāmatas, laikrakstus, žurnālus un citus iespieddarbus, izmantot internetu un e-pakalpojumus (piem., VID EDS, Latvenergo, Lattelecom, internetbanka, Latvija.lv u.c.), kā arī izmantot starpbibliotēku abonementa pakalpojumu. Laipni lūgti tie lasītāji, kuriem ir nepieciešams piegādāt grāmatas un presi mājās, pieteikt šo pakalpojumu pie Valkas pagasta bibliotēkas bibliotekāres Zinaīdas Veises (tālr. 25425496).


Novados