Valkas pagasta pārvaldes vadītāja Ligita Sīmane pāri plūstošo enerģiju atdod darbam

Pēc Valkas novada domes Valkas pagasta pārvaldē veiktajām pārmaiņām, ilggadējā komunālās saimniecības vadītāja Ligita Sīmane kopš februāra ir arī pārvaldes vadītāja. Aicināju Ligitu uz sarunu, lai uzzinātu ne tikai par aktuālākajām lietām, jautājumiem, veicamajiem darbiem pagastā, bet arī noskaidrotu, kāda Ligita ir ikdienā kā personība.

Jau zvanot un aicinot uz tikšanos, Ligita uzsvēra, ka nav radusi runāt par sevi, bet, ja jārisina kāds jautājums, komunikācija viņai nesagādā nekādas problēmas.

Ligita ir no Gaujienas, uz Valku atnāca pēc apprecēšanās ar valcēnieti Normundu. Pirmais darbs viņai bija kokzāģētavā “Ieviņas”, kur pienākumos ietilpa kokzāģētavas un darbinieku pārraudzība, materiālu uzmērīšana, pavadzīmju sagatavošana un tamlīdzīgi. Valkas pagasta pārvaldē Ligita sāka strādāt 2008. gadā (pagājušajā gadā apritēja apaļi 10 gadi) kā komunālās saimniecības daļas vadītāja. Lai gan amatos, kuros strādājusi un strādā Ligita, biežāk ierasts redzēt vīriešus, viņa atzīst, ka ar darbu nekad nav bijis problēmu. “Kokzāģētavā “Ieviņas” arī nostrādāju desmit gadus, tur bija tikai vīriešu kolektīvs,” stāsta Ligita. Uz jautājumu, vai kokzāģētavā uzkrātā pieredze atviegloja darbu Valkas pagasta pārvaldē, viņa atbild, ka kopumā darba uzdevumi palikuši nemainīgi – darbu deleģēšana un uzraudzība. “Tikai saimniecība, kura jāpārrauga, kļuvusi daudz plašāka,” uzsver Ligita.

Pilno interviju ar Valkas pagasta pārvaldes vadītāju Ligitu Sīmani lasiet laikraksta "Ziemeļlatvija" piektdienas, 29.marta, numurā vai šeit, iegādājoties rakstu pilnā apjomā.  

Novados