Valkas pašvaldība meklē jaunu izpilddirektora vietnieku 1

Līdz 23. janvārim Valkas novada dome gaida pretendentu pieteikumus uz pašvaldības izpilddirektora vietnieka – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja amatu. Līdz šim šajā atbildīgajā amatā strādāja Guntis Bašķis.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka no 8. janvāra G. Bašķis vairs nestrādā pašvaldībā, jo viņš darbu uzteica veselības stāvokļa dēļ. 

Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle informē, ka uz vakances laiku izpilddirektora vietnieka – Pilsētas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja amata pienākumus pilda līdzšinējais nodaļas vadītāja vietnieks Inārs Šalders. L. Metuzāle skaidro, ka viņš par šo pienākumu veikšanu saņem attiecīgu piemaksu pie amatalgas. 

Novada domes izpilddirektors Ainārs Zābers atzīst, ka šajā amatā ir milzīgs darba apjoms. 

To var secināt arī no pašvaldības izsludinātajā konkursā norādītajiem darba pamatpienākumiem: plānot, vadīt, koordinēt, nodrošināt pašvaldības institūciju un komunālās saimniecības funkcionēšanu Valkas pilsētā; organizēt un uzraudzīt ceļu fonda uzturēšanu un ceļu fonda līdzekļu izmantošanu Valkā; uzraudzīt dzīvojamo ēku apsaimniekošanu Valkā; organizēt un pārraudzīt vides aizsardzības jomu; vadīt Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbu un nodrošināt ar nodaļas darbību saistīto lēmumu izpildi.
Pašvaldība par šo pienākumu veikšanu sola maksāt 1385 eiro lielu mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

1385 tas ir smiekligā nauda par šo milzīgo atbildību. Tur laikam cipari samiksējās un ir 3185. Igaunijā cilvēki par neko neatbild un saņem 1500. Jēga macīties?

pirms gada, 2020.01.18 11:07

Novados