Valkas pašvaldība meklē vadītāju Komunālās saimniecības nodaļai

Valkas novada dome līdz nākamajai pirmdienai, 18. maijam, gaida pieteikumus no pretendentiem uz jaunizveidotās Komunālās saimniecības nodaļas vadītāja amatu. 

Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle uzskata, ka par šo vakanci ir interese, jo līdz pirmdienas pēcpusdienai jau saņemti divi pieteikumi. Abi kandidāti nedzīvo Valkas novadā. “Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka novada domes aprīļa sēdē deputāti pieņēma lēmumu par Siltumapgādes un Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļas apvienošanu. L. Metuzāle stāsta, ka līdzšinējais Siltumapgādes nodaļas vadītājs Dzintars Rudzītis nepiekrita vadīt jaunizveidoto Komunālās saimniecības nodaļu, bet piekrita strādāt par nodaļas vadītāja vietnieku. Savukārt Ūdensapgādes un kanalizācijas nodaļas vadītāja vietas izpildītāja Brigita Miķelsone veiks uzskaitvedes – dispečeres pienākumus.

Jaunajam Komunālās saimniecības nodaļas vadītājam pašvaldība sola 1215 eiro lielu darba algu mēnesī pirms nodokļu nomaksas. 

Par priekšrocību tiks uzskatīta administratīvā darba pieredze.  Pašvaldība sola labus darba apstākļus, veselības apdrošināšanu un papildatvaļinājumu. Viena no prasībām - atbilstoša tehniskā izglītība.

Novados