Valkas pašvaldība saņēmusi 15 ierosinājumus 1

Ceturtdien, 31. oktobrī, Valkas novada domes sēdes slēgtajā daļā pašvaldības deputāti lems, kuram no kandidātiem novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinīgajā pasākumā pilsētas kultūras namā svētdien, 17. novembrī, pasniegts novada domes Atzinības rakstus.  

Novada domes priekšsēdētāja sekretariāta vadītāja Inguna Medne informē, ka ir saņemti 15 ierosinājumi par to, kam šogad piešķirt šo novada domes apbalvojumu.

Latvijas 101. dzimšanas dienu Valkā svinēs tradicionāli, saskandinot šampanieša glāzi ar novada domes vadību. Pēc tam būs svētku koncerts “Līgo gadalaiki”, kurā uzstāsies Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā Ģilde” Tautas deju ansamblis “Līgo”. Dejotāji izdejos skaistākās horeogrāfa Jāņa Purviņa dejas četros gadalaikos Latvijas dabā.

No pulksten 20 līdz 1 varēs izdejoties svētku ballē, kurā spēlēs  Latvijā iemīļotā Smiltenes grupa “Apvedceļš”.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai pasākumā darbosies kafejnīca. Pilsētas kultūras nama direktora vietniece Līga Pandalone stāsta, ka kafejnīcas nebūs, tāpēc lūgums ballētājiem līdzi ņemt groziņus. Tradicionāli lielajā zālē būs galdiņi. L. Pandalone aicina laikus pieteikt vietas, zvanot uz mobilo tālruni 29440558. Pieredze rāda, ka ne visiem apmeklētājiem, kuri vēlas ballē sēdēt pie galdiņiem, bet nav laikus pieteikušies, tas ir iespējams.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Es atteiktos no godalgas, ja viņu pasniegs Valkas irsējs Krauklis.

pirms gada, 2019.10.29 20:43

Novados