Valkas pilsētā videonovērošanas sistēma sākusi darbu pilnā režīmā 1

Valkas pilsētā uzstādītā videonovērošanas sistēma sākusi darbu pilnā režīmā. Sistēma ir savienota ar Valsts policiju un turpmāk policijas dežurants monitoros varēs sekot līdzi, kas notiek Valkas pilsētā, kas uzlabos sabiedrisko kārtību un drošību pilsētā.

“Videonovērošanas sistēmas darbības uzsākšana pilnā režīmā ir būtisks solis sabiedriskās drošības un kārtības uzlabošanai Valkas pilsētā, kas ļaus ne vien atklāt pārkāpumus, vandālismu un, iespējams, arī kādus citus noziegumus, bet, pats galvenais, ļaus preventīvi rīkoties. Tās vietas, kur ir visvairāk risku, tagad tiek novērotas 24 stundas diennaktī tiešsaistes režīmā, un tās redz policijas dežurants, kurš varēs momentāli reaģēt uz to, ja tur redzams, ka rodas likumam neatbilstoša situācija, konflikts, vai kāda persona vai grupa grib sākt kaut ko lauzt. Tagad varēs uzreiz ierasties policijas ekipāža un šos pārkāpumus novērst.

Jāteic, ka šis ir tikai pirmais solis - arī šogad turpināsim šo sistēmu uzlabot, un ir izvēlētas arī nākamās vietas, kur uzstādīt videonovērošanas kameras. Pakāpeniski centīsimies vidi padarīt vēl drošāku un ceru, ka potenciālie postītāji būs spiesti “pierauties”, jo viņus atklāt būs ļoti vienkārši,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Labāk nebūvēt viskautko, ko nopostīs. Valgas promenādē nav visādu mēslu 'smukumam', tikai prakstiskās lietas, un šobaltdien nekas nav salauzts.

pirms 2 gadiem, 2019.02.04 21:25

Novados