Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas bērnu rotaļu laukumos noteikti ierobežojumi

Lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanās riskus, Valkas pilsētā esošajos bērnu rotaļu laukumos Ausekļa ielā 44 un Beverīnas ielā 2 noteikti papildus ierobežojumi.

No 25. marta bērnu rotaļu laukumos tiks ierobežots cilvēku skaits, kam atļauts vienlaicīgi uzturēties bērnu laukuma teritorijā. Abos bērnu rotaļu laukumos  būs dežuranti, kas sekos līdzi cilvēku skaitam, lai tas nepārsniegtu atļauto. Lūdzam vecākus būt saprotošiem un sekot dežuranta norādījumiem.

Bērnu rotaļu laukumi strādās no plkst. 12.00 līdz 20.00.

Atgādinām, ka līdz šim Valkas novadā nav konstatēta neviena persona, kas būtu inficējusies ar jauno Covid-19 vīrusu, bērnu rotaļu laukumi turpinās būt atvērti. Situācijai mainoties, var tikt noteikti papildus ierobežojumi. Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai Valkas pašvaldības mājaslapā www.valka.lv.

Novados