Valkas pilsētas dobēs rosīsies jauna dārzniece 2

No trešdienas, 1. aprīļa, Valkas novada domes Teritorijas apsaimniekošanas nodaļā sāka strādāt jaunā dārzniece Alita Plūksna. Viņu pieteikties šim amatam rosinājis pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka līdzšinējā dārzniece Ilona Krastiņa ar pašvaldību izbeidza darba attiecības, jo izlēma strādāt vietējā uzņēmuma –  SIA “PEPI RER” – teritorijas labiekārtošanā un apzaļumošanā. Taču I. Krastiņa, kura pilsētas izdaiļošanā un apzaļumošanā bija uzsākusi acīmredzamus uzlabojumus, jaunajai darbiniecei ir atstājusi izstrādātus detalizētus plānus, kā turpināt iesākto darbu, un arī tāmes par izmaksām. Novada domes priekšsēdētājs V. A. Krauklis “Ziemeļlatvijai” atzīt, ka viņš A. Plūksnai personīgi ieteicis pieteikties uz vakanto dārznieces vietu. Viņš to darījis tāpēc, ka A. Plūksnai ir savs redzējums uz pilsētas izskata kopainu, kā arī pilsoniskā degsme. Turklāt viņa vairākus gadus nopietni un azartiski ir nodarbojusies ar puķu stādu audzēšanu, vietējā tirgū piedāvājot, piemēram, nokareno puķu podus un citus dārzkopjiem nepieciešamos stādus. 

“Redzēsim, kas no tā sanāks. Kopā esam iepazinušies ar izstrādātajiem plāniem un aptuvenajiem izdevumiem. Ir lietas, kurām jaunā dārzniece piekrīt, un viņai ir arī savs skatījums. Lai izpaužas,” novēl pašvaldības vadītājs.

Jaunā dārzniece A. Plūksna “Ziemeļlatvijai” apstiprina, ka viņu pieteikties šim amatam rosinājis V. A. Krauklis. Viņa tam piekritusi, jo uzskata, ka ieguvusi pietiekami  lielu pieredzi un, ja būs nepieciešams, turpinās izglītoties. Pašvaldība dārznieci nolīgusi uz 0,6 slodzi, tāpēc dārznieces pienākumus A. Plūksna veiks trīs darba dienas. Pārējo laiku viņa strādās līdzšinējā darbā – vadītājas amatā “Latvijas Balzama” veikalā.

Pirmajā darba dienā A. Plūksna tikās ar I. Krastiņu, lai pārrunātu darbus un ieceres.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Pareizi, priekškam konkursu pašvaldības amatā. Sarunāja visu tirgū un davaj. Tikai Valkā tas ir iespējams.

pirms gada, 2020.04.06 13:58

bezugunsnavdumu

Daudz lētāk un efektīvāk, varbūt dārgāk, būtu profesionālas apzaļumošanas firmas pakalpojumi. Lai arī Valku nekas neglābs. Kad robeža ir ciet, uzreiz redzama Valkas šodiena. Miests.

Pat Valmierā paliecmājas akcijas laikā ir omulīgākā.

pirms gada, 2020.04.06 14:00

Novados