Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļu turpmāk vadīs izpilddirektora vietnieks 3

Šī gada 12. novembra Saimniecisko lietu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums saistībā ar Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājas Ineses Vehi iesniegto lūgumu par darba attiecību izbeigšanu pēc pašas vēlēšanās.

Komitejas sēdē vienprātīgi nolemts, ka jauns darbinieks Pilsētas teritorijas nodaļas vadītāja amatam netiks piesaistīts un šo amata vietu likvidēs, pārdalot pienākumus starp pašreizējo domes izpilddirektora vietnieku, pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja vietnieku  un nodaļas darbu vadītāju. Domes izpilddirektora vietnieka amata nosaukums tiks mainīts un pārdēvēts par “Domes izpilddirektora vietnieks – pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs”.

Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja amata likvidēšana ir kārtējais solis darba efektivitātes celšanas un taupības virzienā. Valkas novada dome jau otro gadu īsteno šādu politiku, kuras mērķis ir celt darba kvalitāti un samazināt izdevumus likvidējot štata vietas.

“Šis ir vēl viens solis, lai palielinātu un padarītu skaidrāku vadošo darbinieku atbildību reizē paaugstinot atalgojumu un tai pat laikā samazinot budžeta izdevumus. Nereti tiekoties ar iedzīvotājiem ir izskanējusi neapmierinātība ar to, ka pilsētā nav īsta saimnieka un, ka domes struktūras savā starpā nepietiekami sadarbojas.

Tagad būs pilnīgi skaidrs, ka par pilsētas saimniecību pilnībā atbild izpilddirektora vietnieks Guntis Baškis, kurš savus rīkojumus padotajiem turpmāk dos nepastarpināti,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Viss taupības dēļ. Kā citādi, nebūs naudas projektu rakstīšanai, ja pirkt cimdus darbiniekiem, vai maisus lapām.

Šie taupītāji aizies tik tālu, kad sapratīs, ka izcilākie simtlatnieki būs pie manis Valgā, un Valkas liktenis noslīkt drazā. Megaprojektu stumdītāju dēļ.

pirms gada, 2018.11.17 11:10

bezugunsnavdumu

Uz sakopšanas rēķina nedrīkt ekonomēt - iegaumē to Kraukli, uzraksti uz spoguļa mājās, lai no rīta atcerēties. Lai arī man prieks, ka Valka zaudēs Valgai, varbūt kādreiz elohtorāts to ieraudzīs un nobalsos par kārtīgiem cilvēkiem, kuri negudros riteņi, bet vismaz kopēs no Igaunijas, ja nav prāta apsteigt.

pirms gada, 2018.11.17 11:13

bezugunsnavdumu

Šis ir vēl viens solis, lai palielinātu un padarītu skaidrāku vadošo darbinieku atbildību reizē paaugstinot atalgojumu un tai pat laikā samazinot budžeta izdevumus - Es varu apsolīt, ka nākampavasarī čaklakie esošie simtlatnieki vairs Valkā nebūs sastopami, maksāt 140 eur par veselu dienu tas ir noziegums pret cilvēci. Toties kādam amatā izaugs alga. Taupība Kraukļa izpratnē.

pirms gada, 2018.11.17 11:19

Novados