Valkas Ziemassvētku tirdziņš piedāvā vietējo ražotāju gardumus un dāvanas

Pagājušās nedēļas nogalē divās no trijām tirdzniecības būdiņām, kas atrodas Raiņa ielā pretī tirgum, tika atvērtas, lai Valkas un Valgas iedzīvotājiem piedāvātu vietējo ražotāju produkciju.

Tirdziņš turpmāk darbosies līdz pat Ziemassvētkiem – no ceturtdienas līdz svētdienai no plkst. 9.00 līdz 15.00.

Ziemassvētku tirdziņa organizatore un viesu mājas “Ausmas” vadītāja Ilze Leicāne: “Mēs savā viesu mājā kūpinām gaļu, sienam sieru un cepam maizi un, lai gan mūsu produkciju draugi, paziņas un viesu mājas klienti zina, mēs gribējām to piedāvāt plašākai auditorijai. Par Robežmājiņu izmantošanu domājām jau sen. Kopš šīs skaistās tirdzniecības vietas ir uzceltas atceros, ka tikai pāris reizes būdiņās kāds ir tirgojies, nolēmām pamēģināt tās atkal atdzīvināt. Mums izdevās atrast domubiedrus ar kuriem kopā uzsākām Ziemassvētku tirdziņu, kurā pirmkārt, vietējie iedzīvotāji var iepazīties ar “savējo” produkciju un, otrkārt, tūristi var ieraudzīt, ka arī pie mums, Valkas novadā, var iegādāt kvalitatīvu preci.”

Robežmājiņā pagājušajā nedēļā tika piedāvāts ļoti daudzpusīgs produktu klāsts. Tirdziņā varēja iegādāties vēl siltu sieru un maizi, propolisu veselībai, īstas vilnas dūraiņus, neticami gardus kondensētā piena riekstiņus, filca eglīšu mantiņu darinājumus, saldētu smiltsērkšķu sulu un interesantus pulksteņus, kāa rī daudz ko citu. Svētdienā klāsts tika papildināts pēc pircēju pieprasījuma, piedāvājot arī iemīļotās grauzdētās kaņepes un mārdadža sēklas. Regulāri notiek informācijas izvietošana arī sociālajos tīklos, kur arī var iepazītie ar jaunumiem.

Ikviens tiek aicināts sazināties ar tirdziņa galveno organizatori, ja ir vēlme piedalīties tirdziņā ar savu produkciju. Ja ir kādi ieteikumi, jautājumi un īpašas vēlmes, ko gribētos iegādāties tirdziņā, aicinām rakstīt uz e-pastu: [email protected], vai zvanīt 29234102 .

Novados