Valku izkrāso jauni Lieldienu dekori

Šonedēļ Valkā divās vietās – Lugažu parkā pie pilsētas kultūras nama un Raiņa un Rīgas ielu krustojumā – acis priecē jauni svētku dekori – spilgtas Lieldienu olas. Trīs olas tiks uzstādītas arī Rūjienas ielas mikrorajonā. Diemžēl jau trešdienas pievakarē parādījās informācija, ka viens dekors jau cietis no vandalisma. 

Novada domes izpilddirektors – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Gints Stālmeisters informē, ka jaunie dekori izgatavoti no putuplasta. Tas ir pateicīgs materiāls, kuru nebojā laikazobs. Dekori – kopumā 11 – tapuši Alūksnē. Tie uzstādīti uz speciāliem metāla kronšteiniem, lai būtu stabili. 

G. Stālmeisteram ir gandarījums, ka pilsētas iedzīvotāji novērtē svētku atribūtiku, un pauž cerības, ka postītājiem nebūs vēlmes tos sabojāt.   

Arī sociālajos tīklos jaunie dekori izpelnījušies valcēniešu komplimentus un nosodījumu tam vai tiem postītājiem, kuri jau ir sabojājuši divas olas Rīgas un Raiņa ielas krustojumā. Diemžēl jau trešdien sociālajos tīklos parādījās fotogrāfijas ar olu, kurai izsists caurums. Valcēnieši ir neizpratnē, kā tā var rīkoties, sabojājot labo, kas ir pilsētā.

G. Stālmeisters informē, ka par notikušo vandalismu ir informēta pašvaldības policija un kopā ar viņiem tiek pārskatīts videonovērošanas kameras uzfilmētais, lai atrastu vainīgo.

Novados