Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts prezidents: Cēsu, Kuldīgas un Valkas pašvaldības savu iedzīvotāju labā ir rīkojušās atbildīgi un radoši

Valsts prezidents Egils Levits telefoniski ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu un Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli pārrunāja novadu gatavību ārkārtas situācijai, kā arī atbalstu, kādu pašvaldības sagaida no nacionālā pārvaldes līmeņa.

Valsts prezidents ar gandarījumu konstatēja, ka gan Cēsu, gan Kuldīgas, gan Valkas pašvaldības bija rīkojušās apsteidzoši, nosakot ierobežojumus un dažāda veida atbalsta pasākumus savu novadu iedzīvotājiem.

E. Levits pateicās pašvaldību vadītājiem par paveikto savu iedzīvotāju labā: “Cēsu, Kuldīgas un Valkas pašvaldības ir rīkojušās atbildīgi un radoši atbilstoši valsts pārvaldes darbības pamatprincipiem ārkārtas situācijā, kur nav pieļaujama birokrātiska vai resoriska pieeja.”

Valsts prezidents arī īpaši uzsvēra labas sadarbības nepieciešamību starp pašvaldībām un valdību, gan domājot par ekonomikas stimuliem, gan informācijas apriti.

Novados