Vasaras brīvlaikā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas mīluļi mainījuši mājvietu

Ne tikai Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas skolotāji noilgojušies pēc tikšanās klātienē ar saviem skolēniem, bet arī divas žiperīgas degu peles Mona un Liza, kā arī uz pasaules lielākais guļava un netīrelis – kāmītis Tusnis.

Jau kādu laiku ģimnāzijas ēkā Ausekļa ielā mājo šie amizantie dzīvnieciņi, kuri sniedz daudz pozitīvu emociju un prieku. Lai vasaras brīvlaikā dzīvnieciņiem nebūtu vientuļi, tie pārcēlušies uz otru skolas ēku un nu mitinās plašajā un saulainajā ģeogrāfijas kabinetā. Direktore Lilita Kreicberga stāsta, ka jaunajā mājvietā Mona, Liza un Tusnis jūtas labi, jo katru dienu viņus kāds apčubina, aprunājas, sātīgi pabaro un vienkārši priecājas par amizantajām radībiņām. 

“Gan jau viņi drusku skumst pēc bērniem, tāpēc atnesām uz šo māju, kur arī vasaras brīvlaikā jūtama kņada un darbošanās. Pie viņiem ienāk nometnes bērni un skolas darbinieki. Dzīvnieciņiem patīk, ka viņus čubina. Liza ir nedaudz tievāka un jestrāka par Monu. Degu peles ir māsas, un drīz jau vairs pēc uzvedības neatšķirsim, kura ir kura,” par mazajiem draugiem priecājas L. Kreicberga.
Sākoties mācībām, peļuki, kā tās mīļi visi sauc, pārcelsies uz savām īstajām mājām Ausekļa ielā.

Novados