VEF basketbola akadēmija Valkā aicina jaunos basketbolistus 2

Jau šovasar Valkā darbu sāks VEF basketbola akadēmija. Tās galvenais treneris būs lielisks speciālists – Jānis Butāns (Latvijas U14 izlases galvenais treneris, bijis U18 un U20 izlašu otrais treneris). Akadēmijas audzēkņu komanda spēlēs LBL 2 turnīrā, bet labākie – kaldinās meistarību arī profesionālajā komandā Valga/Valka Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā. 

Audzēkņiem tiks nodrošināti ideāli apstākļi (treniņi divreiz dienā, jauna viesnīca, sportistiem piemērota ēdināšana trīs reizes dienā, ekipējums), fizioterapeits, fiziskās sagatavotības trenera konsultācijas. Mācības Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā vai arī Valgas arodskolā (angļu valodā).

Akadēmijas audzēkņu kodola jau ir nokomplektēts, bet būs arī papilduzņemšana. Ja tiešām vēlies būt profesionāls basketbolists ar mērķi sasniegt visaugstākos rezultātus, esi gatavs grūtam treniņdarbam internacionālā vidē (Valgas/Valkas kluba darba valoda ir angļu), raksti motivācijas vēstuli un savu CV uz adresi: [email protected].


Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Es ceru visa šio balagāna par sponsoru naudu? Vai tomēr par pašvaldības? Veco skolu Semināra ielā kā tik ne atjauno šīm merķim.

Nelaimīgie valcenieši, par jūsu naudu cilvēki uzdzīuvos, bet jums Slimnīcā būs jābrauc Valmierā, jo jūsu vēlētājs mēris spēj tikai ūbaot pa ministrijām, nevis atvērt vismaz mazo bet slimnīcu Valkā.

Balagānas gan iet uz urrā. No sirds man prieks, ka tas viss mani jau nesaista, un man viss ir Valgā.

pirms 2 gadiem, 2019.03.27 12:32

lukiasmi

Iespējams, ka Tev viss ir Valgā, izņemot prātu, kurš Tev ir d...ā!

pirms 2 gadiem, 2019.03.28 17:37

Novados