Vēl līdz 10.martam iespējams pieteikt dalību konkursā "Smiltenes balstiņas 2019"

Līdz svētdienai, 10. martam, bērniem no septiņu līdz piecpadsmit gadu vecumam ir iespēja pieteikt dalību Smiltenes novada bērnu un jauniešu vokālistu konkursam “Smiltenes balstiņas 2019”, kas norisināsies 16. martā pulksten 15 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka konkursa “Smiltenes balstiņas” mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību, pilnveidot uzstāšanās iemaņas un skatuves kultūru, sekmēt latviešu komponistu dziesmu un latviešu tautasdziesmu apguvi. 

Konkursa dalībnieka, kas var būt gan solists, gan duets, gan arī trio, uzdevums ir sagatavot vienu priekšnesumu – dziesmu latviešu valodā atbilstoši savam vecumam un vokālajām spējām. Ievērībai ‒ ja dziesmas pavadījumā tiek izmantota fonogramma, tā elektroniski, CD vai USB formātā jāiesniedz kopā ar pieteikuma anketu. 

Smiltenes pilsētas Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Madara Mūrniece informē, ka dalībniekus vērtēs Kultūras centra apstiprināta, profesionāla žūrija un īpašais viesis – dziedātāja un audiologopēde Agnese Rakovska. Viņa ne tikai vērtēs dalībnieku sniegumu, bet arī iepriecinās ar muzikālu priekšnesumu. Uzvarētāji saņems īpašas un noderīgas balvas.

Dalību var pieteikt, iesniedzot pilnībā aizpildītu pieteikuma anketu, kas pieejama Smiltenes novada interneta vietnē www.smiltene.lv un Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Anketu var nosūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected] vai nodot personīgi Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt uz 28688101.

Novados