Vidusezera krasta skaistums – Vecais parks 1

Viens no Smiltenes lepnumiem ir Vecais parks, pēdējo gadu laikā tik bieži ar labu pieminēts iedzīvotāju vidū. Šobrīd tajā finiša taisnē ir rekonstrukcijas darbi, ko plānots pabeigt līdz Smiltenes pilsētas simtgades svētkiem nākamajā nedēļas nogalē.

Lai arī šobrīd vairāki celiņi Vecajā parkā ir slēgti gājējiem, jo turpinās būvdarbi, vietējie iedzīvotāji pamanās tos izmantot, nespējot pretoties skaistumam. Cauri parkam līdzās iztīrītajam Vidusezeram ved asfaltēti, izgaismoti celiņi, jaunizveidotās koka laipas ar labiekārtotām platformām, beidzot parka teritorijā būs pieejamas labierīcības, vairākas vietās tiks uzstādīti informatīvie stendi. Lielākais pārsteigums šobrīd redzams pusceļā – ezera krastā izbūvēta vieta, kas līdzinās amfiteātrim. Vēl nedēļu ir jāpaciešas, līdz iedzīvotāji pilnībā varēs izbaudīt Veco parku tā krāšņumā. Pārmaiņas jaušamas no pirmā līdz pat pēdējam solim Vecā parka teritorijā. Šobrīd neliels ieskats no vērienīgajām pārmaiņām, kas veiksmīgi papildina jau iepriekš paveikto.

Komentāri 1

elmamenarda

Nu redz, Ziemeļlatvija neprot saglabāt intrigu! Vai tiešām nevarēja bildes un rakstu par Smiltenes Vecā parka pārbūvi ielikt uz pilsētas svētkiem? Tagad vēl visi darbi rit pilnā sparā, un galarezultāts vēl nav redzams, bet bildes jau internetā.

pirms 9 mēnešiem, 2020.07.10 22:51

Novados