Vieta aiz bijušā ugunsdzēsēju depo Smiltenes centrā “popularitāti” nezaudē 1

“Tieši pretī pašvaldības ēkai Dārza ielā!” brīnās kāds smiltenietis par nepievilcīgo ainavu, kāda redzama Smiltenē, neapbūvētajā teritorijā starp Dārza ielu un garāžām aiz bijušā ugunsdzēsēju depo.

Pie liela koka zemē ir novietota ar segām apklāta, iespējams, kādas vecas mēbeles daļa, bet ap to izmestas tukšas lielās plastmasas alus pudeles un arī pa kādai iztukšotai stiprā alkohola pudelei, netieši norādot, ka šo vietu Smiltenes centrā cilvēki izmanto kā improvizētu bāru, kur pasēdēt un iedzert.

“Ziemeļlatvija” pirms kāda laika jau rakstīja par šo privātīpašumā esošo teritoriju, kur tobrīd bija izveidojusies pamatīga izgāztuve ar tukšu pudeļu kalniem un citiem atkritumiem. Tagad situācija vismaz ir nedaudz uzlabojusies. “Šī vieta ir pašvaldības policijas redzeslokā, un mēs to kontrolējam. Par atkritumiem ir atbildīgs zemes īpašnieks, ja tie atrodas viņa teritorijā. Ja īpašnieks  konstatē, ka tādi atkritumi uz viņa zemes uzradušies, lai zvana policijai,” “Ziemeļlatvijai” teic Smiltenes novada Pašvaldības policijas priekšniece Egija Cekula. Viņa arī aicina iedzīvotājus par konstatētām nelikumīgām izgāztuvēm informēt Pašvaldības policiju.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Šo vietu sētnieks apmeklē nekad. Vietas kuras ikdienā tiek koptas tādas drazas nav. Krumājus izcirst, Drazu izvest. Sētniekam likt reizi dienā iemest aci.

pirms gada, 2020.02.21 14:21

Novados