Zemes klēpī gulda valcēnieti, tuviniekiem nezinot 4

Ikdienā mūsu domas ir citviet – darbos un laimes mirkļos, tomēr ikvienam diemžēl dzīvē nākas vai nāksies sastapties arī ar nāvi. Lai gan šī tēma ir sensitīva gan jaunam, gan vecam un par to publiski nerunā bieži, tomēr šī ir reize, kad ir vērts pievērst uzmanību arī šādam tematam. To, kāda būs cilvēka nāve, var lemt tikai liktenis. Tomēr ikviens ir pelnījis būt pienācīgi apbedīts. Neatkarīgi no tā, vai nelaiķim tuvinieki ir vai nav. 

Pagājušā gada 2. decembrī Valkā kādas dzīvojamās mājas Merķeļa ielā iemītnieks pievērsis uzmanību tam, ka 79 gadus vecās kaimiņienes Birutas (dzimusi Alūksnē) durvis stāv pusvirus. Tas radījis manāmas bažas, tādēļ devies noskaidrot, vai kundzei viss kārtībā. Ieejot kundzes guļamistabā, secināts, ka diemžēl viņa ir mirusi. Mirusi bioloģiskā nāvē savā gultā.

Konstatējot šo faktu, vīrietis zvanījis nama saimniekam un, kā ierasts, sekojušas visas pārējās darbības – zvans Neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai un Valsts policijas Valkas iecirknim. 

Nama pārvaldnieks Māris stāsta - policijai ierodoties notikuma vietā, viņš ar policijas pārstāvjiem sazinājies telefoniski, jo pats atradies citviet, un sākotnēji jau norādot, ka kundzei piederīgie esot – Alūksnē.

Ar kādiem papildu pārdzīvojumiem nācās saskarties valcēnietes Birutas Eglītes radiniekiem pēc sievietes nāves atbildīgo institūciju nolaidības dēļ, lasiet rītdienas, 14.janvāra, laikrakstā "Ziemeļlatvija"

Komentāri 4

bezugunsnavdumu

Nav vērts pirkt, internetā jau pilnā versija.

Man tikai viens jautājums, kāpēc melnā (atkritumu?) maisā? Pašvaldība tak dod naudu apbēdīšanai. Ja neatradās vislētāka koka zārka, lētāk būtu kremēt. Arī pret presonu bez piederīgiem jābūt cieņai. Kurš prihvatizēja pašvaldibas apbedīšanas naudu, ka apglabāja maisā?

pirms gada, 2020.01.13 18:46

kurkulis13

Izlasot rakstu rodas pārdomas, par to, vai arī tos cilvēciņus kuri dzīvo aprūpes namā, vai kā pareizi sauc, arī apglabā tāpat? Par to naudu sanāk pieklājīgs zārks un arī krusts. Šeit Valkas domei būtu jāveic pārbaude šai kapraču firmā. Protams kopā ar VID. Ja runā par poliijas darbu, tad tas ir zem katras kritikas. Laikam nav sakaru ar Alūksni.Piederīgajiem iesaku vērsties tiesā gan pret šiem kapračiem, gan sociālo dienestu un protams arī pret policiju

pirms gada, 2020.01.14 11:13

bezugunsnavdumu

Loģiski kā visus no pansionātiem tā arī apbedī. Brīnums, ka vēl reāli apglabā, nevis met lielā bedrē, visiem kopā. Vēl ieņēmumi rastos, a tā katram bedri rakt, izdevumi.

Šeit būtu jāatņem šai firmai apbēdīšanas licenci, lai izdzīvo ar puķēm vien.
Domei jāveic pārbaudi? Kautkā nedzirdēju par tādu konkursu domes izsludināto.

Pat atpalikusī krievijā persona bez radiem glabājās morgā vismaz pusgadu, a te divās dienās apraka un naudu sadalīja.
Negribās pat domāt, ka arī policija ir šeit iemasīta. Tas nozīmēs, ka esam Zimbabves līmenī.

pirms gada, 2020.01.14 18:32

bezugunsnavdumu

Ūķis VID parādnieku sarakstā, jāgrābj naudu kāmēr var. Drīz ies pa pieskari.
VID administrētie nodokļu parādi, EUR 11 142.12

pirms gada, 2020.01.14 19:12

Novados