Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemkopjus iepazīstinās ar ziemas rapša audzēšanas pieredzi Vidzemē

Ceturtdien, 16. maijā, Ērģemes pagasta zemnieku saimniecībā “Lejasciņi” notiks Lauku diena par ziemas rapšu audzēšanas pieredzi Vidzemē un “Lejasciņos”.

Valkas novada domes kooperācijas speciāliste Sniedze Ragže informē, ka šo pasākumu organizē SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC). Viss sāksies ar pulcēšanos uz rīta kafiju “Lejasciņos” no pulksten 10.30 līdz 11. Pēc tam zemnieku saimniecības īpašnieks Kristaps Sula sniegs jaunāko informāciju par saimniecību un šīgada demonstrējuma ierīkošanu. Par to informēs arī LLKC Valmieras konsultāciju biroja augkopības konsultante Ilona Krūmiņa. LLKC augkopības nodaļas vadītājs Oskars Balodis  dalīsies pieredzē par ziemas rapša audzēšanu integrētajā augu audzēšanā. Tāpat Lauku dienas apmeklētāji varēs uzzināt informāciju par jaunākajām rapšu šķirnēm, aktualitātēm laukaugu mēslošanā, par lauka smidzinātāju regulēšanu un piedalīties smidzināšanas demonstrējumos.

Zemkopji varēs iepazīties ar zemnieku saimniecības “Lejasciņi” ziemas rapša audzēšanas tehnoloģiju, kā arī par slimību un kaitēkļu ierobežošanas iespējām.

Novados