Ziemassvētku tirdziņš notiks tikai Valgas pusē

Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja kooperācijas un lauku tūrisma speciālists Gvido Sīka informē, ka sestdien, 19. decembrī, plānotais dvīņu pilsētu Valkas un Valgas kopīgais Ziemassvētku tirdziņš notiks tikai Valgas pusē – Sepruse (Sõpruse) ielā kopīgā dvīņu pilsētu centra teritorijā.

Tirgus sāksies pulksten 10 un tirgošanās ilgs līdz pulksten 14.  

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka šogad pirms Ziemassvētkiem pirmo reizi bija plānots abu kaimiņpilsētu Valkas un Valgas kopīgs Ziemassvētku tirdziņš ar kultūras programmu, kā arī latviešu un igauņu Ziemassvētku vecīša apciemojums. 

Latvijā līdz 11. janvārim ir noteikta ārkārtējā situācija, kas aizliedz rīkot kultūras pasākumus ar cilvēku pulcēšanos. Savukārt Igaunijā nav noteikti tik strigti ierobežojumi, tāpēc tirgošanās notiks. Valkas novada tirgotāji, amatnieki un mājražotāji, aizpildot iebraucēju anketu Covidpass.lv, vēl var paspēt pieteikties uz tirgošanos igauņu pusē, zvanot uz tālruni +3727669970 vai +37253327622. 

G. Sīka atgādina, ka no ceturtdienas līdz pat svētdienai Valkā divos tirdzniecības kioskos Raiņa ielā iepretim pilsētas tirgum savas preces piedāvās novada mājražotāji. Sestdien strādās arī Valkas pilsētas tirgus, kur var iegādāties dārzeņus, zivis un gaļas produkciju, kā arī kulinārijas izstrādājumus.

Novados