Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināms, kad notiks Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas salidojums

Bijušajiem Valkas ģimnāzijas audzēkņiem, kuri šogad gatavojās apmeklēt skolas 100 gadu jubileju, diemžēl šī ilgi gaidītā satikšanās ar dzimto skolu jāatceļ. Nenotiks arī Vispasaules valcēniešu saiets, kas bija iecerēts laikā, kad Valkā notiek kapusvētki.

Novada dome pieņēmusi gala lēmumu, ka šovasar plānotie pasākumi nenotiks. Tie tiek pārcelti uz 2021. gada 6., 7. un 8. augustu. Par šo lēmumu “Ziemeļlatviju” informē novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis. Viņš norāda, ka, pārceļot svētkus uz nākamo gadu, nevienam nebūs jāuztraucas par iespējamiem apmeklētāju skaita vai ārvalstu ceļojumu ierobežojumiem. Vispasaules valcēniešu saieta programmā paredzētas izstādes, diskusijas, koncerti, kino izrādes, lielā balle un citas interesantas aktivitātes. Vienlaikus arī norisināsies Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 101 gada jubilejas svinības. Šogad bija paredzētas grandiozas simtās jubilejas svinības, bet koronavīruss izdarīja savu. Nākamgad skolas absolventu un pedagogu salidojums plānots 7. augustā. Novada dome aicina ikvienu, kurš šovasar jau bija ieplānojis ierasties Valkā un svinēt svētkus kopā, šos datumus atzīmēt kalendārā.

Novados