Āboltiņa atvainojas pensionāriem par savu rīcību piketa laikā (VIDEO) 14

Saeimas deputāte "Vienotības" līdere Solvita Āboltiņa atvainojas pensionāriem par savu rīcību senioru piketa laikā pie Saeimas.

"Ļoti atvainojos ikvienam Latvijas pensionāram, ja negribot esmu ar savu rīcību kādu aizvainojusi šodienas senioru piketā pie Saeimas. Ir noticis pārpratums, jo nekādā veidā nevēlējos aizvainot Latvijas seniorus," aģentūrai LETA norādīja Āboltiņa.

Viņa arī piebilda, ka būs pateicīga senioriem par iespēju šo atvainošanos paust klātienē. "Savā politiķes karjerā esmu vairākas reizes tikusies ar senioru organizācijām, un konstruktīvā veidā esam spējuši risināt senioru sociālā nodrošinājuma jautājumus," klāstīja Āboltiņa.

Kā ziņots, šodien Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) rīkotajā piketā pie Saeimas par lielāku pensiju indeksāciju jau šoruden pulcējās ap 100 dalībnieku. Pensionārus uzrunāja gan Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), gan Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča (ZZS), taču daļa klātesošo norādīja, ka amatpersonu sacītais nav dzirdams.

LPF vadītājs un Saeimas deputāts Andris Siliņš (ZZS) Mūrniecei iesniedza vairāk nekā 70 000 savākto parakstu par palielinātu pensiju indeksāciju un valsts veselības apdrošināšanas sistēmas izveidi senioriem

Savukārt sociālajos tīklos plašu rezonansi izraisījusi Āboltiņas rīcība - viņa piketa laikā izgāja no vienas Saeimas ēkas un devās uz citu parlamenta ēku un skaļi ūjināja.

Komentāri 14

Nata

Tāds ir Āboltiņas k-dzes KULTŪRAS LĪMENIS.
Pēc tā vērtēsim viņas darbību.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 09:53

ēriks

nu pasmējās viņa par tiem pensionāriem, kas tur slikts? tas jau bija vairāk kā melnais humors, ja cilvēki to nesaprot, tad paši vainīgi un var apvainoties kaut uz visu pasauli..

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 09:58

Rērihs

Pasmējās, kas tur slikts, vai jūs vispār saprotat ko runājat, Tā ir bijusī saeimas spīkere, politiķe, tad nu redzat, kāds ir kultūras līmenis mūsu politiķiem, un ne jau ierindas, tiešām , muļku zeme...

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 10:03

Bernhardīno

pasmieties viņa var ieslēgusies savā mājā, šinī brīdī viņa bija vietā, kur notika pikets, tika filmēta viņas attieksme pret vēlētāju. Ja tas melnais humors, tad laikam es neko nesaprotu no humora, bet tad tādā gadījumā nevajag mēģināt mazgāties tagad baltai. Savu egocentrismu, nekaunību jau viņa ir demonstrējusi iepriekš, šī nav ''humora'' pirmdzimšana.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 10:05

Виталий

Tikai Latvijā var iekļūt Saeimā, ja tauta nobalsoja pret.
Tagad nevajag raudat, ka neka nav.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 10:43

Latvis

Protams, ka viņai nāk smiekli par pensionāru sūdzēšanos, ka pensijas par mazu. Ne jau vidējai un jaunajai paaudzei tagad ir jānes tā nasta un jāapgādā pensionāri ar lielākām pensijām, kas 30 gadus maksāja nodokļus svešai valstij (PSRS) un kādus 10 gadus Latvijai...pēc teorijas, esmu nostrādājis 10 gadus, varu iet pensijā ar saviem 35 gadiem, jo esmu valsts kasē iemaksājis tik pat, cik mūsu pensionāri. Nevainoju pensionārus, bet viņi arī nevēlas saprast reālo situāciju.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 13:55

Виталий - Latvis

Tie, kas vēlas, jau saņem Krievijas pensiju par PSRS laikiem, bet runa ir ari par Latvijas pensiju.
Kurai valstij tie maksāja PSRS laikos? Latvijas Sociālistiskai Republikai viņi maksāja.
Bet kāpēc tad deputāti, kuri sovoka laikā ari vairāk laika pavadīja, saņem daudz vairāk?

Visa Saeima ir bijušie KPSS valdes locekļi. Visi viņi, izņemot jaunu paaudzi, ir komunistu
Tikai tagad komsomola bučošanas vietā ir Briseles bučošana.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 15:01

Astra

Par vēlu Solvita , par vēlu .... izlietu ūdeni nesasmelsi , te vairs nelīdzēs atvainošanās !!!!

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 11:44

pie kajas tos pensus

katram uzdavinar ragavinas indeksaciju vieta. kam pensiem nauda?

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 16:42

es atbalstu Abolinu

pensijas japelna pasiem, nevis jagaida no valsts. valstij jagarante minimalo pensiju. parejo pelnat pasi, ieguldat fondos, utt. ka arzemes. tur forsi dzivo un celo tikai tie kuri pensijas naudu izdevigi ieguldija.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 16:41

saeimas zellis

Šajā gadījumā neatbalstu Āboltiņas rīcību, bet pensionāri arī jau ir apnikuši ar savu brēkšanu. Varētu padomāt, ka nauda aug kokos! Cik nopelnījāt, tik arī saņemat. Ja nepatīk, tad jāiet uz citiem medību laukiem.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 16:50

ir ok

Gudrīt- ieej e latvija.lv un apskaties cik pats saņemsi pensiju pēc savām iemaksām... Skaties, ka pats aiz bailēm no tā neaizskrien uz citiem medību laukiem:)

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 18:52

Lilita

šodienas pensionāri ir nopelnījuši daudz. Viņu darba augļus mēs izmantojam ik dienu gan ceļus, gan skolas utt, bet nelaime tā, ka pensiju sistēma šajā variantā ir pavisam jauna un tajā nav pietiekoši naudas, bet ne jau pensionāri pie tā vainīgi. Tauta maksā par politiķu kļūdām. Un runājot par citiem medību laukiem; visi tur nonāks, arī tik gudri ļaudis kā jūs.

pirms 5 gadiem, 2015.08.20 20:07

Novados