Abonēsi "Ziemeļlatviju" piektdienas vakarā? Gaidi pārsteigumu!

Jau informējām, ka piektdien, 11. aprīlī, pulksten 18.00 "Ziemeļlatvijas" abonenti, lasītāji un viņu draugi ir laipni aicināti uz muzikālu pasākumu "Tu mūzikā, es dzejā". 

.UZMANĪBU! Tiem, kuri izvēlēsies abonēt laikrakstu"Ziemeļlatvija" pirms pasākuma vai tā laikā, būs pārsteigums - izspēlēsim vairākas dāvaniņas. Iespējams tieši Tu saņemsi kādu no tām! Atnāc, klausies dzeju un mūziku, abonē "Ziemeļlatviju" un vēl saņem dāvaniņu! Vai nav kārdinoši? Pastāsti šo ziņu draugiem, un kopā piektdien nāciet uz Smiltenes kultūras centru!

“Vēlamies šopavasar iepriecināt savus lasītājus un viņu draugus un pie viena pievērst uzmanību mūsu laikrakstam un mūsu darbam,” teic laikraksta “Ziemeļlatvija” galvenā redaktore Ingūna Johansone un cer, ka  Smiltenes novada ļaudis izmantos iespēju un apmeklēs pasākumu.““Ziemeļlatvijā” vienmēr ir strādājuši radoši cilvēki, kuri izpaužas, ne tikai rakstot ziņas un intervējot cilvēkus. 

Allaž starp mūsu kolēģiem bijis kāds radošs cilvēks, kurš raksta dzeju vai prozu. Par savējiem uzskatām arī Jāni Locānu, Vitāliju Lozdu,  Arturu Gobu un Mariku Svīķi. Tagad mūsu redakcijā strādā Anita Kopštāle. Daudzus gadus daudzējamies ar Hariju Užanu, un tagad ir radies abu kopdarbs.

20140409-1106-screenshot-4.jpg

20140409-1104-screenshot-3.jpg

Novados