Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina apmeklēt sociālās uzņēmējdarbības konferenci

Labklājības ministrija 2017. gada 2. un 3. martā aicina esošos un topošos ar sociālās uzņēmējdarbības jomu saistītos uzņēmējus, kā arī šīs jomas interesentus no valsts un nevalstiskā sektora, apmeklēt sociālās uzņēmējdarbības divu dienu konferenci. 

Kā lektori, eksperti un radošo darbnīcu vadītāji konferencē piedalīsies Latvijas un ārvalstu sociālo uzņēmumu, Labklājības ministrijas un sociālās uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju pārstāvji.

Konferences pirmajā dienā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt sociālās uzņēmējdarbības stāstus no Lielbritānijas, Dānijas un Nīderlandes, savukārt otrajā dienā ikviens varēs piedalīties diskusijās par sociālās uzņēmējdarbības tendencēm un aktualitātēm Latvijā, uzzināt svarīgāko par Eiropas Sociālā fonda projektu “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”, kā arī apmeklēt vienu no trīs praktiskajām radošajām darbnīcām par sociālās uzņēmējdarbības ideju īstenošanu un attīstīšanu.

Konference norisināsies Rīgā, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36), tās darba valoda – latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā). 

Plašāka informācija (konferences programma, vieslektoru un ekspertu apraksti, reģistrācijas anketa): http://www.lm.gov.lv/text/3615

Konference tiek īstenota ESF projekta Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai ietvaros.

Novados