Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AKTUĀLI: "VTU Valmiera" informē par izmaiņām autobusu satiksmē 1

SIA „VTU Valmiera” informē par izmaiņām maršrutu autobusu kustības sarakstos svētku dienās no 2014. gada 30.aprīļa līdz 10.maijam.

Valmieras pilsētas maršrutu autobusi kursēs: 1.maijā – kā svētdienā, 2., 3., 4.maijā – kā sestdienā, 5.maijā – kā svētdienā, savukārt 10.maijā – kā darba dienā.

Izmaiņas plānotas arī starppilsētu pasažieru pārvadājumu kustībā – noteiktos maršrutos un laikos autobusi nekursēs, citos būs papildu reisi. Plašāka informācija SIA „VTU Valmiera” mājas lapā www.vtu-valmiera.lv sadaļā „pasažieru pārvadājumi” – „izmaiņas kustību sarakstos”. Konkrētie maršruti izcelti arī uzziņu portālā www.1188.lv, skatot starppilsētu autobusu kustības sarakstus.

Par visām izmaiņām var uzzināt, zvanot uz Valmieras autoostu 90006677 (maksa par sarunu – EUR 0.50 (LVL 0.35) (no plkst.4:30- 21:20)).

IZMAIŅAS kustību sarakstos skatīt ŠEIT >>> Smiltenes novadā ......Valkas novadā 

                                                                     


Izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 27.aprīlī
SIA „VTU Valmiera” informē, ka 2014.gada 27.aprīlī no plkst.12:00 līdz plkst.17:00 SEB MTB maratona laikā Valmierā slēgta sabiedriskā maršruta autobusu kustība Rīgas ielā posmā no Katrīnas ielas līdz Lāčplēša ielai un Lāčplēša ielā posmā no Rīgas ielas līdz Ziloņu ielai. 

Reģionālie vietējās nozīmes un starppilsētas nozīmes maršrutu autobusi novirzīti pa apbraucamo ceļu: virzienā uz Valku un Rūjienu – Valmieras autoosta, Kārļa Baumaņa iela (pasažieru uzņemšana), Beātes iela, Georga Apiņa iela, Rubenes iela, Valkas iela; virzienā no Valkas un Rūjienas – Valkas iela, Rubenes iela, Georga Apiņa iela, Beātes iela, Andreja Upīša iela, Rīgas iela (pasažieru izlaišana), Cēsu iela, Valmieras autoosta.

 Lūgums pasažieriem, kuri dodas šajos virzienos, autobusu sagaidīt Valmieras autoostā vai Kārļa Baumaņa ielas pieturā. 

Informācija par visām izmaiņām - SIA „VTU Valmiera” mājas lapā www.vtu-valmiera.lv sadaļā „pasažieru pārvadājumi”- „izmaiņas kustību sarakstos”, kā arī zvanot uz Valmieras autoostu 90006677 (maksa par sarunu – EUR 0.50 (no plkst.4:30- 21:30)).


Izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 4.maijā

SIA „VTU Valmiera” informē, ka 2014.gada 4.maijā no plkst.07:00 līdz plkst.13:00 svētku pasākumu laikā slēgta sabiedriskā transporta kustība Rīgas ielā posmā no Katrīnas ielas līdz Lāčplēša ielai un Lāčplēša ielā posmā no Rīgas ielas līdz Lucas ielai. Valmieras pilsētas maršrutu autobusi kursēs kā sestdienā.

Mainīti pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusu kustība. Pieturvietās būs informācija par apbraucamajiem ceļiem.

Minētajā laikā tiks slēgts ceļa posms maršrutā tirdzniecības centrs „Valleta”-Valmieras tirgus (apbraucamais ceļi būs Vidzemes apgabaltiesa-„Ziemeļvidzemes elektriskie tīkli” (ZET)-Apiņa iela; centrs-Apiņa iela-Vidzemes apgabaltiesa). Slēgts tiks arī ceļa posms Apiņa iela-Valmieras tirgus-tirdzniecības centrs „Valleta”. Visas izmaiņas konkrētos maršrutos un laikos apskatāmas SIA „VTU Valmiera” mājas lapā www.vtu-valmiera.lv sadaļā „pasažieru pārvadājumi”- „izmaiņas kustību sarakstos”.

Reģionālie vietējās nozīmes un starppilsētas nozīmes maršrutu autobusi virzienā uz Valku un Rūjienu no plkst.07:00 līdz plkst.13:00 novirzīti pa apbraucamo ceļu - Valmieras autoosta, Rīgas iela, Kārļa Baumaņa iela (pasažieru uzņemšana), Beātes iela, Georga Apiņa iela, Rubenes iela, Valkas iela. 

Lūgums pasažieriem, kas dodas šajos virzienos, autobusu sagaidīt Valmieras autoostā vai Kārļa Baumaņa ielas pieturā. 

Arī iebraucot Valmierā virzienā no Valkas un Rūjienas, autobuss kursēs pa apbraucamo ceļu maršrutā Valkas iela, Rubenes iela, Georga Apiņa iela, Beātes iela, Andreja Upīša iela, Rīgas iela (pasažieru izlaišana), Cēsu iela, Valmieras autoosta.

Par visām izmaiņām var uzzināt, zvanot uz Valmieras autoostu 90006677 (maksa par sarunu – EUR 0.50 (LVL 0.35) (no plkst.4:30- 21:20)).


Komentāri 1

Geroi poslednei voini

Paldies, ka 9. majā man būs vieglāk pēc svinībām mājā tikt.

pirms 4 gadiem, 2014.04.25 10:26

Novados