Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Argo atgriezies īstajās mājās 2

Ar "Ziemeļlatvijas" palīdzību Brantu pagasta "Kalnzemniekos" pieklīdušais medību suns laika nokļuvis atpakaļ pie saviem īstajiem saimniekiem.

 

"Uzreiz jau no paša rīta man zvanīja cilvēki no Smiltenes un Launkalnes un taujāja par pieklīdušo sunīti. Bet ap pusdienlaiku zvanīja kāda sieviete, runāja satrauktā balsī. Viņa teica, ka redzējusi avīzē sava suņa bildīti. Pati esot no Blomes," pēc publicētās informācijas laikrakstā tālāko notikumu gaitu raksturo "Kalnzemnieku" saimniece Ausma Sābule.

 

Blomēniete piebildusi, ka pēc suņuka varētu ierasties tikai nākamajā dienā, bet Ausmas dēls piedāvājis aizvest tās pašas dienas pēcpusdienā. Par to medību suņa īstie saimnieki ļoti priecājušies.

 

 

"Mums viņš tāds ir, kad palaiž vaļā, tad aizbēg. Bet tik ilgi prom no mājām Argo (suņa īstais vārds - red.) nav bijis. Mājās visi priecājamies, ka suns beidzot atradies, jo mazmeita staigāja raudot un bija kļuvusi nervozāka," saka blomēniete Ritma Vilnīte. Laika pieder viņas dēlam Uldim.

 

Ritma stāsta, ka pirmo diennakti pēc atgriešanās mājās suns nogulējis savā būdā. "Laikam bija nokaunējies, ka ārā nelīda," spriež sieviete.

 

Savukārt "Kalnzemnieku" saimniecei atmiņai no pieklīdušā suņuka ir izgrieztā fotogrāfija no avīzes, ko Ausma noglabājusi savā blociņā. "Suns bija jau iemīļots, tāpēc nedaudz skumji. Bet katram ir savi saimnieki," stāsta A. Sābule.

 

Viņa uzslavēja "Ziemeļlatviju", jo ar laikraksta palīdzību var atrisināt dažādus jautājumus. "Paldies jums!" saka sieviete. Kad nepieciešams steidzami ievietot informāciju par pazudušu vai atrastu dzīvnieku, zvaniet uz diennakts www.ziemellatvija.lv tālruni - 26414911.

Komentāri 2

anža

Nu vienreiz arī man jāuzslavē Ziemeļlatvija. Šāds darbs daudz svētīgāks nekā politiķu lamāšana.

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 21:36

Novados